• Tüm Kategoriler
  • Müşteri Hizmetleri

   Hakkımızda

   Mavilim Elektronik Güvenlik Teknolojileri ve Bilgisayar Sistemleri Taahhüt Ticaret Limited Şirketi

   Kuruluş Tarihi : 24.02.2006

   Faaliyetine 2006 yılında güvenlik teknolojileri ve bilgisayar sistemleri satışı ile başlayan firmamız, uygun fiyat ve kaliteli hizmet politikası ile kurduğu mavilimelektronik.com online satış sitesi aracılığı ile ürünlerini Türkiye'nin dört bir yanındaki müşterilerine Banknot Sayma Makineleri, Madeni Bozuk Para sayma Makineleri Sahte Para Kontrol Cihazları, Bilgisayar ve Tabletler, OEM - Çevre Birimleri, Gaming Ürünleri, Baskı Çözümleri, Ofis –Tüketim Ürünleri, Tüketici Elektroniği, Telefonlar, Elektronik Aksesuarları, Yazılım, Kurumsal Ürünler, Güvenlik Ürünleri, Aydınlatma Sistemleri, Akıllı Ev Sistemleri, CCTV Sistemleri, Geçiş Kontrol Sistemleri, Hemşire Çağrı Sistemleri, Hırsız Alarm Sistemleri, İnterkom Sistemleri, Rack Kabinet, Zayıf Akım Sistemleri, Yapı Market, Bahçe Makineleri, Oto Aksesuarları, Elektrikli Ev Aletleri, Otomotiv & Motosiklet, Alüminyum Radyatörler, Havlupan Radyatör, Sıcak Su Hidroforu, Jet Serisi Hidrofor, Derin Kuyu Hidroforu, Hidromatlı Hidroforlar, Periferik Pompalı Hidrofor, Güneş Enerji Basınç Pompası, Drenaj Dalgıç Pompaları, Temiz Su Dalgıç Pompaları, Pis Kirli Su Dalgıç Pompaları, Keson Kuyu Dalgıç Pompaları, Foseptik ve Kanalizasyon Pompaları, Sirkülasyon Pompaları, Preferikal Pompalar, Santrifüj Pompalar, Jet Pompalar Genleşme Tankları, Su Isıtıcıları, Su Arıtma ve Filtreler ulaştırmakla birlikte, bugün geldiği noktada ülkemizde satışa sunulan bu ürünlerin bir kısmının yurt dışına ihraç edilmesine katkı sağlamakta ülkeye döviz girdisi sağlamaktadır. Ürünlerimiz Türkiye genelinde bulunan 130 a yakın Fabrika ve Distribütörlerden temin edilip, doğrudan müşterilerimize güvenle ulaştırılmaktadır.

   Müşterilerimize sunduğumuz nakit ve kredi kartlı ödeme seçeneklerimizin yanında hiç peşinatsız kredi kartsız, sözleşmeli ödeme seçeneklerimizin sunduğu avantajları da kullanarak; kaliteli hizmetimiz, geçmişten aldığımız birikimlerimiz, müşteri memnuniyetimiz ve sağlam finansal yapımızla Türkiye'nin dört bir yanındaki müşterilerimizle birlikte büyümemizi sürdürüyoruz. Mavilim Elektronik faaliyet süresi içerisinde Türkiye'nin önde gelen E-Ticaret Mağazalarından biri olmayı başarmıştır. mavilimelektronik.com sizlere en iyi hizmeti sunmak için sürekli olarak kendini geliştirmekte, ürün yelpazesini gelişen teknolojiye paralel olarak yenilemekte ve genişletmektedir. Türkiye'nin en başarılı ve en beğenilen elektronik alışveriş sitesi olan mavilimelektronik.com tüm Avrupa Birliği ülkeleri ile Orta Asya devletlerine ürün gönderimi yapmaktadır. Farklı fiyat seçenekleri ve tasarım zenginliği içeren ürünleri, büyüyen ve güçlenen yapısıyla Mavilim Elektronik  müşterilerinin taleplerine en doğru, ekonomik, hızlı ve güvenli çözümler sunmaya devam etmektedir. Müşterilerimizin hızlı ve güvenli alışveriş yapabilmesi için gerekli tüm teknolojik donanıma sahiptir. Temel prensipleri müşteri memnuniyeti, tüketici haklarına saygı, binlerce çeşit ürünü en uygun fiyata müşterilerine sunmak olan Mavilim Elektronik ekibinin öncelikli hedefi istediğiniz ürünleri sorunsuz, güvenli, ekonomik ve en hızlı şekilde sizlere ulaştırmaktır.

   Değişen ekonomi ve rekabete dayalı piyasa şartlarında var olabilmenin temel koşulu olarak müşteri memnuniyetini görüyor ve bu sorumluluk duygusu ile ülke içinde üretim oluşturabilecek değerlere doğru uzun yolculuğumuza devam etmekteyiz...

                        Facebook                 Twitter                Youtube                       Instagram

    
   aliexpressnew
   amazon
   gittigidiyor
   hepsiburada
   hepsiburada
   Trendyol


   Çalışma Arkadaşlarımız


   Şirket Müdürü

   Ramazan  Aksoy

   Gsm     : +90 536 074 33 89     
   Telefon : +90 312 312 31 23

   Teknik Servis                                                                     Web Tasarım

   Ümit Murat                                                                          Ömer Ağırbaş

   Gsm     : +90 536 074 33 89                                                 Gsm     : +90 536 074 33 89
   Telefon : +90 312 311 25 31                                                 Telefon : +90 312 312 31 23

    “Sahip Olunan Marka ve Patentler 

   “Mavilim Elektronik®            “Bill Counter®


   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.