Zebra ZD220T Barkod Yazıcı, Termal Transfer 203dpi

Geçici olarak temin edilememektedir. Temin edildiğinde

Bu ürünün yerine tercih edebileceğiniz ürünler

Zebra ZD220T Barkod Yazıcı, Termal Transfer 203dpi


Hızlı Baskı

104 mm baskı genişliğine sahip olan barkod yazıcı, saniyede 102 mm baskı yapma özelliği ile işlem hızını yükselterek zamandan tasarruf edilmesine olanak verir. Yazıcı, 4 inçlik etiketleri saniyede 4 ince kadar hızla basma özelliğine sahiptir.


Ara Boşluk Sensörü

Hareketli etiket ara boşluk sensörüne sahip olan etiket basma makinesi, dar bir tasarıma sahip olan etiketlerin de kolay bir şekilde basılmasını mümkün hale getirir.


Kolay Kullanım Olanağı

Bakı makinesinin sahip olduğu geniş bellek, daha fazla yazı tipine sahip etiketin basılmasını sağlar. Termal transfer yöntemi ile direkt baskı yapan cihaz, amatör kişiler tarafından da kolay bir şekilde kullanılmaya uygun tasarıma sahiptir. Ürünün besleme yapabilmesi ya da baskı yapmayı durdurması için tek bir düğmeye basılması yeterlidir.Yüksek Çözünürlük

203 DPI baskı çözünürlüğüne sahip olan barkod yazıcı, yazıların daha okunaklı ve anlaşılır olmasını sağlar. Kaliteli baskı yamak için ideal olan cihaz, barkod üzerindeki yazıların bulaşma yapmasını ya da akarak silinmesini engellemeyi amaçlayan bir tasarıma sahiptir.


Hafif Gövde

Küçük bir gövdeye sahip olan barkod yazıcı, hafif tasarımı ile istenen her yerde kullanılmaya uygundur. Kaliteli malzemeler kullanılarak geliştirilen ürün, dayanıklı yapısı ile uzun süreli bir kullanım ömrüne sahiptir. Ürün, dayanıklılık sağlayan çift cidarlı konstrüksiyon bulundurur.


Kolay Bağlantı

USB bağlantısı ile çalışan barkod yazıcı, USB girişi olan bütün cihazlarla uyumlu bir yapıya sahiptir.

Diğer Özellikler
Stok KoduZD220T
MarkaZEBRA
Stok DurumuStok Sorunuz

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.