• Tüm Kategoriler
  • Zebra ZD220T Barkod Yazıcı, Termal Transfer 203dpi

   Geçici olarak temin edilememektedir. Temin edildiğinde

   Bu ürünün yerine tercih edebileceğiniz ürünler

   Zebra ZD220T Barkod Yazıcı, Termal Transfer 203dpi


   Hızlı Baskı

   104 mm baskı genişliğine sahip olan barkod yazıcı, saniyede 102 mm baskı yapma özelliği ile işlem hızını yükselterek zamandan tasarruf edilmesine olanak verir. Yazıcı, 4 inçlik etiketleri saniyede 4 ince kadar hızla basma özelliğine sahiptir.


   Ara Boşluk Sensörü

   Hareketli etiket ara boşluk sensörüne sahip olan etiket basma makinesi, dar bir tasarıma sahip olan etiketlerin de kolay bir şekilde basılmasını mümkün hale getirir.


   Kolay Kullanım Olanağı

   Bakı makinesinin sahip olduğu geniş bellek, daha fazla yazı tipine sahip etiketin basılmasını sağlar. Termal transfer yöntemi ile direkt baskı yapan cihaz, amatör kişiler tarafından da kolay bir şekilde kullanılmaya uygun tasarıma sahiptir. Ürünün besleme yapabilmesi ya da baskı yapmayı durdurması için tek bir düğmeye basılması yeterlidir.   Yüksek Çözünürlük

   203 DPI baskı çözünürlüğüne sahip olan barkod yazıcı, yazıların daha okunaklı ve anlaşılır olmasını sağlar. Kaliteli baskı yamak için ideal olan cihaz, barkod üzerindeki yazıların bulaşma yapmasını ya da akarak silinmesini engellemeyi amaçlayan bir tasarıma sahiptir.


   Hafif Gövde

   Küçük bir gövdeye sahip olan barkod yazıcı, hafif tasarımı ile istenen her yerde kullanılmaya uygundur. Kaliteli malzemeler kullanılarak geliştirilen ürün, dayanıklı yapısı ile uzun süreli bir kullanım ömrüne sahiptir. Ürün, dayanıklılık sağlayan çift cidarlı konstrüksiyon bulundurur.


   Kolay Bağlantı

   USB bağlantısı ile çalışan barkod yazıcı, USB girişi olan bütün cihazlarla uyumlu bir yapıya sahiptir.

   Diğer Özellikler
   Stok KoduZD220T
   MarkaZEBRA
   Stok DurumuStok Sorunuz

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.