Virex SD3/DET IR2 Exproof Alev Dedektörü

Virex SD3/DET IR2 Exproof Alev Dedektörü

 

Orta sıralı kızılötesi spektrum kullanılan bir Alev Dedektörüdür. Kolay tutuşabilen ve parlayıcı materyalleri ( sıvı ve gazlar ) ihtiva eden yerlerde koruma yapmak için tasarlanmış ve geliştirilmiştir. Bir yangın sırasında alevler tarafından yayılan kızılötesi radyasyonu analiz eder. Algılanabilen potansiyel tehlikeler hakkında tam bir yüksek alarm bilgi çıkışı elde etmek için uygun analog ve dijital bilgi yöntemi ile alınan sinyallerin analizleri birleştirilir.

 

Ex version, ATEX II 1G Eex ia IIC T6 EN54-7

SD3 firması tarafından üretilen SD3 Virex Exproof Alev Dedektörü IRY2, orta sıralı kızılötesi spektrum kullanılan bir Alev Dedektörüdür.

 

Kolay tutuşabilen ve parlayıcı materyalleri ( sıvı ve gazlar) ihtiva eden yerlerde koruma yapmak için dizayn edilmişlerdir.

 

IRY2 bir yangın sırasında alevler tarafından yayılan kızılötesi radyasyonu analiz eder. 2 IR dalga boylarındaki enerjideki IR sensörlerinin hassasiyet ayarlarında kullanılır.

 

Bir yangın tarafından yayılan ve özel olarak var olan karbondioksidin ölçümünü 2 sensör sağlar.

 

Algılanabilen potansiyel tehlikeler hakkında tam bir yüksek alarm bilgi çıkışı elde etmek için uygun analog ve dijital bilgi yöntemi ile alınan sinyallerin analizleri birleştirilir.

 

IRY2 Avrupa Standartlarına uygun olarak imal edilmişlerdir. IRY2, MAY1 modülleri kullanılarak SD3 Konvansiyonel ve Analog paneller ile uyumlu olarak çalışır.

 

VIREX Kızılötesi Alev Dedektörü:

  - Görünen bir alevdeki CO2?nin ölçüm yaparak var olduğunu ortaya çıkaran çift kızılötesi sensöre sahiptir.

  - Ağırlık: 125gr. ( soket ile beraber)

  - Ölçüler: 104x41

  - Çalışma Voltajı: 15 28Vdc

  - IP Oranı: 20

  - Sükunet Akımı: 515F5 (24Vdc)

  - Kapsama alanı: ±45°/Çap max 25m

  - Alarm akımı: 26mA (24Vdc)

Diğer Özellikler
Stok KoduSD3/DET
MarkaVirex
Stok DurumuVar

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.