• Tüm Kategoriler
    • TP-LINK TXM431-SR Minigbic 10Gbase-Sr Sfp+Lc Trnasceıver

      TP-LINK TXM431-SR Minigbic 10Gbase-Sr Sfp+Lc Trnasceıver
      TP-LINK TXM431-SR Minigbic 10Gbase-Sr Sfp+Lc Trnasceıver
      Görsel 1
      Görsel 2
      Geçici olarak temin edilememektedir. Temin edildiğinde

      Bu ürünün yerine tercih edebileceğiniz ürünler

      29,77 USD + KDV
      28,14 USD + KDV
      KDV Dahil 259,72 TL
      %5,5
      5,05 USD + KDV
      4,77 USD + KDV
      KDV Dahil 44,05 TL
      %5,5
      122,94 USD + KDV
      116,23 USD + KDV
      KDV Dahil 1.072,52 TL
      %5,5
      10Gbase-SR SFP+ LC Transceiver, 850nm Multi-mode, LC duplex connector,
      Up to 300m distance
      Satış Garanti Süresi (ay)24
      EAN6935364021870
      Diğer Özellikler
      Stok KoduTXM431-SR
      MarkaTP-LINK
      Stok DurumuStok Sorunuz
      6935364021870

      Mavilim Elektronik Güv. Tek. Big. Sist. Tah.Tic. Ltd. Şti. 

       

      YARDIM

      HESABIM

      • Üyelik Bilgilerim
      • Adres Bilgilerim
      • Siparişlerim
      • Stok Alarm Listem
      • Alışveriş Listem
      • Fiyat Alarm Listem


       
       
      aliexpressnew
      amazon
      gittigidiyor
      hepsiburada
      hepsiburada
      Trendyol

      PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.