• Tüm Kategoriler
    • TP-LINK TL-SG2452 10/100/1000Mbps 48xPort 4 SFP Smart Switch

      TP-LINK TL-SG2452 10/100/1000Mbps 48xPort 4 SFP Smart Switch
      TP-LINK TL-SG2452 10/100/1000Mbps 48xPort 4 SFP Smart Switch
      Görsel 1
      Görsel 2
      Geçici olarak temin edilememektedir. Temin edildiğinde

      Bu ürünün yerine tercih edebileceğiniz ürünler

      29,77 USD + KDV
      28,14 USD + KDV
      KDV Dahil 259,72 TL
      %5,5
      5,05 USD + KDV
      4,77 USD + KDV
      KDV Dahil 44,05 TL
      %5,5
      122,94 USD + KDV
      116,23 USD + KDV
      KDV Dahil 1.072,52 TL
      %5,5
      48-port Pure-Gigabit Smart Switch, 48 10/100/1000Mbps RJ45 ports
      including 4gigabit SFP slots, Tag-based VLAN, STP/RSTP/MSTP, IGMP
      V1/V2/V3 Snooping, 802.1P Qos, Rate Limiting, Port Trunking, Port
      Mirroring, SNMP, RMON
      HARDWARE FEATURES
      Standards and Protocols IEEE 802.3i,IEEE 802.3u,IEEE
      802.3ab,IEEE802.3z,IEEE 802.3x,IEEE 802.1d,IEEE 802.1s,IEEE 802.1w,IEEE
      802.1q,IEEE 802.1p
      Interface 48 10/100/1000Mbps RJ45 Ports
      (Auto Negotiation/Auto MDI/MDIX)
      4 Gigabit SFP Slots
      Network Media 10BASE-T: UTP category 3, 4, 5 cable (maximum 100m)
      100BASE-TX/1000Base-T: UTP category 5, 5e or above cable
      (maximum 100m)
      100BASE-FX:MMF,SMF
      1000BASE-X: MMF, SMF
      Dimensions (W X D X H) 17.3*10.2*1.7 in.(440*260*44 mm)
      Fan Quantity 2
      Power Supply 100~240VAC, 50/60Hz
      PERFORMANCE
      Bandwidth/Backplane 104Gbps
      MAC Address Table 8k
      Packet Forwarding Rate 77.4Mpps
      Jumbo Frame 10240 Bytes
      SOFTWARE FEATURES
      Quality of Service Support 802.1p CoS/DSCP priority
      Support 4 priority queues
      Queue scheduling: SP, WRR, SP+WRR
      Port/Flow-based Rate Limiting
      L2 Features IGMP Snooping V1/V2/V3
      LAG(Up to 6 aggregation groups,
      containing 4 ports per group)
      Spanning Tree STP/RSTP/MSTP
      BPDU Filtering/Guard
      TC/Root Protect
      Loop back detection
      802.3x Flow Control
      VLAN Supports up to 512 VLANs simultaneously (out of 4K VLAN IDs)
      Security Port Security
      Broadcast/Multicast/Unknown-unicast Storm Control
      Management Web-based GUI
      SNMP v1/v2c/v3,compatible with public MIBs and
      TP-LINK private MIBs
      RMON (1, 2, 3, 9 groups)
      CPU Monitoring
      Port Mirroring
      Firmware Upgrade: Web
      System Diagnose: VCT
      SYSLOG & Public MIBS
      OTHERS
      Certification CE, FCC, RoHS
      Package Contents TL-SG2452;
      Power Cord;
      Installation Guide;
      Resource CD;
      Rackmount Kit;
      Rubber Feet
      System Requirements Microsoft® Windows® 98SE, NT, 2000, XP, Vista? or
      Windows 7, MAC® OS, NetWare®, UNIX® or Linux.
      Environment Operating Temperature: 0?~40? (32?~104?);
      Storage Temperature: -40?~70? (-40?~158?)
      Operating Humidity: 10%~90% non-condensing
      Storage Humidity: 5%~90% non-condensing
      Port Sayısı (Adet)48,0
      YönetimWeb
      PoE (802.3af) DesteğiYOK
      Veri Transfer Hızı10/100/1000
      Satış Garanti Süresi (ay)36
      EAN6935364091996
      Diğer Özellikler
      Stok KoduTL-SG2452
      MarkaTP-LINK
      Stok DurumuStok Sorunuz
      6935364091996

      Mavilim Elektronik Güv. Tek. Big. Sist. Tah.Tic. Ltd. Şti. 

       

      YARDIM

      HESABIM

      • Üyelik Bilgilerim
      • Adres Bilgilerim
      • Siparişlerim
      • Stok Alarm Listem
      • Alışveriş Listem
      • Fiyat Alarm Listem


       
       
      aliexpressnew
      amazon
      gittigidiyor
      hepsiburada
      hepsiburada
      Trendyol

      PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.