Samsung WM55H 55" Led Flip E-Board - Dijital Sunum Ekranı / LH55WMHPTWC/EN

Fiyat:
3.389,83 USD + KDV
İndirimli Fiyat (%22,5) :
2.627,12 USD + KDV
Kazancınız 762,71 USD
KDV Dahil:
59.213,11 TL
Kredi Kartı Tek Çekim:
60.101,31 TL
5.443,17 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.

Samsung WM55H 55" Led Flip E-Board - Dijital Sunum Ekranı / LH55WMHPTWC/EN


15 yıllık tecrübesi ile sitemizde bulunan ürünler üretici garantilidir. Şu anda incelemekte olduğunuz Samsung Flip LH55WMHPTWC/EN İnteraktif Ekran resmi distribütör garantili bir üründür. mavilimelektronik.com'dan satın alacağınız Samsung ürünleri üretici firmalara bağlı yetkili teknik servisler tarafından yerinde servis hizmeti verilen ürünlerdir.

 

 

Solda, dik duran bir Flip Samsung Flip logosunu gösterirken, sağda duvara monte edilmiş bir Flip ekran ünitesi bir kahve dükkanı menüsünü gösterir.

* Resim şablonları aşağıdaki web sitesinden indirilebilir;
https://displaysolutions.samsung.com

Flip İşbirliği

Çevirmeli Bağlantı

Çok Yönlü Bağlantının Keyfini Çıkarın

Samsung Flip'in bağlanabilirliği, tamamen senkronize, kullanıcı dostu bir işbirliği deneyimi sağlar. Etkileşimli içerik görünürlüğü, gösterimi ve paylaşımı için kişisel cihazlarınızı merkezi ekranla hizalayın.

HDMI WIN10 yansıtma NFC

Samsung Flip, kullanıcının kişisel cihazlarıyla sorunsuz bağlantı için özel bir HDMI bağlantı noktası içerir.

Bir Samsung Flip cihazının arkasında HDMI bağlantı noktasının nerede olduğunu gösteren bir resim.

Flip Senkronizasyon

Senkronizasyon Görüntüleme, Senkronizasyon Kontrolü

Dokunmatik kontrol işlevi, kullanıcıların gerçek zamanlı görüntüleme ve kontrol için kişisel cihazlarını Flip ile senkronize etmelerini sağlar. Merkezi ekranda yapılan değişiklikler, verimli, uyumlu görüntüleme için otomatik olarak kullanıcının kişisel cihazına iletilir ve bunun tersi de geçerlidir.

*Dokunma Kontrolü, dokunmatik USB kablo bağlantısı veya UIBC bağlantılı Android mobil cihazlar (2016 veya üzeri) ve Windows 10 PC'ler aracılığıyla kullanılabilir.

Samsung Flip aygıtında ve Samsung dizüstü bilgisayarda görüntülenen aynı görüntüleri gösteren bir görüntü.  Samsung Flip'in ekranında yeni bir görüntü belirdiğinde dizüstü bilgisayarın ekranı değişir.

Sunumu Çevir

Çalışmanızı Profesyonelce Sergileyin

Konfordan ödün vermeden değişen toplantı odası dinamiklerine uyum sağlayın. Çok yönlü bir pivot modu ve ergonomik standa sahip olan her Flip ekranı, ortak çalışma gereksinimlerinize uyacak şekilde dikey veya yatay yönde yapılandırılabilir.

Çevirme Dağıtımı

Toplantı Sonrası Özetlerini Zahmetsizce Paylaşın

Herhangi bir toplantı katılımcısı, el yazısı özetleri yakalamanın ve göndermenin hayal kırıklığını bilir. Samsung Flip bu külfetli süreci hafifletiyor. Konuşmaları ve kritik içeriği ekranın merkezi depolama alanına kaydedin ve mobil ve dijital kanallar aracılığıyla iş arkadaşlarınızla kolayca paylaşın.

Bir Samsung Flip cihazı, bir dizüstü bilgisayar ve bağlı bir akıllı telefonu gösteren ve hepsinin ekranlarında aynı görüntüleri gösteren bir resim.

Çevirerek Görüntüleme

Açın ve Paylaşın

Yerleşik bir belge görüntüleyiciyle Microsoft Word, PowerPoint veya PDF'yi kolaylıkla açın ve Samsung Flip'in kablosuz ekran paylaşımı işleviyle bilgileri daha büyük izleyiciler için başka bir büyük dijital ekrana genişletin.

Belge görüntüleyici

Powerpoint, Word ve PDF dosyalarını Flip'ten doğrudan açın

Bir Samsung Flip görüntüleme ünitesi, bir efsaneye sahip bir harita gösterir.  Arkasında 'Wi-Fi Çıkışı' yazan metin var ve ekran haritası ve açıklama da sağdaki büyük monitörde görülebiliyor.

Flip İnovasyonu

Çevirme dokunuşu

Dokunmatik İletişimde Gezinme

InGlass? teknolojisi, gecikme olmaksızın gerçek zamanlı geri bildirim ve hız sağlar. Bu, kullanıcıların geleneksel kağıt üzerinde çalışmaya eşdeğer düzgün yazma veya çizim deneyimi yaşamasını sağlar.

InGlass?

Çevirme Tasarımı

Öncü düşünce, Stil ve Konfor

Flip'in şık, gri tasarımı, her ortamı sofistike ve ileri görüşlü olarak konumlandırır. 4,5°'lik ergonomik eğim ve temel toplantı araçlarını barındırmak için geniş bir ön tepsi ve kalemlik ile siz ve ekibiniz, önemli olana odaklanmak için rahat ve düzenli kalabilirsiniz.

Diğer Özellikler
Stok KoduLH55WMHPTWC/EN
Markasamsung
Stok DurumuVar
LH55WMHPTWC/EN

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.