Samsung VM55T-E 55 inc Video Wall Bilgi Ekranı

Samsung VM55T-E 55 inc Video Wall Bilgi Ekranı

 

Son Derece Dar Çerçevelerle Her Zaman Açık, Yerden Tasarruf Sağlayan Çözüm

Samsung'un VMT-E serisi ile 7 gün 24 saat sürükleyici ve güvenilir bir izleme deneyimi yaşayın. Ekranın ince derinliği ve 500 nit parlaklığı, alışveriş merkezlerinden lobilere, toplantı odalarına, kontrol odalarına ve daha fazlasına kadar çok çeşitli yerlerde yüksek düzeyde görünür görüntüler ve okunaklı mesajlar sağlar.

 

Etkisi Yüksek Görsellerle Her Alanı Dönüştürün

İnce tasarım ve 70,4 mm kabin derinliği, kurulum için esneklik sağlar ve son derece dar 1,8 mm çerçeveden çerçeveye genişlik, kusursuz bir resim oluşturarak büyüleyici bir görsel deneyim tasarlamak için sonsuz olanaklar sunar.

 

İçeriği Herhangi Bir Açıdan Görüntüleyin

Geniş izleme açıları, izleyiciler doğrudan ekranın önünde durmasa bile içeriğin kolayca görülebileceği anlamına gelir. İzleyiciler, ekranın neresinde olursa olsun net ayrıntılar ve canlı renkler elde edebilir.

 

Her Işıkta Canlı Görüntüler

Parlamayan paneller, canlı ve doğru içeriği korumak için ışığı ekrana eşit olarak dağıtır. Yüksek kontrast oranı ve 7/24 çalışma ile birlikte görseller, ortam ışığından bağımsız olarak günün veya gecenin her saatinde canlı ve göz alıcıdır.

 

Görüntü Geliştirme

Samsung'un güçlü görüntü geliştirme teknolojisi, tüm içeriğin canlı ve net olmasını sağlar. Picture Enhancer moduyla, gama eğrisi ayarlanarak renk doygunluğu ve kontrast iyileştirilir. Siyah Ekolayzer modu kullanılarak, karanlık görüntüler aydınlatılarak ayrıntıların daha kolay görülmesi sağlanır.

 

İhtiyaçlarınıza Uygun Kapsamlı Kalibrasyon

Çok adımlı fabrika ayarı, tek tip parlaklık ve renk sağlar. Kullanıcılar ayrıca ücretsiz, güçlü Color Expert Pro yazılımıyla gelişmiş ayarlarda ince ayar yapabilir. Hızlı ve basit kalibrasyon için Color Expert Pro Mobile, bir mobil kamera kullanarak 5x5'e kadar olan ekranlar için beyaz dengesi ayarlarına olanak tanır.

 

Gelişmiş Sunum, Basitleştirilmiş Kullanım

DisplayPort 1.2 veya HDMI bağlantı noktaları aracılığıyla papatya zinciri tasarımının kullanılması, ekranın harici bir grafik kartı olmadan birden çok ekranda UHD içeriği sunmasını sağlar. Samsung'un UHD Signage Player Box, medya oynatıcı ve içerik yönetimi yazılımını birleştirerek işlevselliği kolaylaştırır.

 

Endüstri Standardı Sertifikalı

IP5x sertifikalı, VMT-E serisi toza dayanıklıdır ve ek muhafaza hazırlamaya gerek kalmadan çeşitli çevresel koşullara dayanabilir. Teşhir ambalajı ayrıca teslimat sırasında olası hasarı en aza indirecek şekilde tasarlanmış ISTA sertifikalı bir laboratuvarda 4 adımlı zorlu bir testten geçti.

Diğer Özellikler
Stok KoduVM55T-E
MarkaSAMSUNG
Stok DurumuVar

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.