Samsung VM46R-U 46 inc Video Wall Bilgi Ekranı

Samsung VM46R-U 46 inc Video Wall Bilgi Ekranı

 

Güçlü SoC gömülü Video Duvarı ile Esnek ve Dinamik İçerik Seçenekleri

Samsung'un VMR-U'su, ek donanıma ihtiyaç duymadan ekranları bağımsız içerik görüntülemekten tek bir birleşik birim olarak çalışmaya kolayca dönüştürebilen güçlü ve verimli bir SoC gömülü video duvarıdır. VMR-U, müşterinizin dikkatini çekmek ve tutmak için en iyi çözümdür.

Çipte Sistem (SoC)

VMR-U, yerleşik çip üzerinde sistem (SoC) teknolojisine sahiptir ve ekranların tek tek içeriği görüntüleme ve uyumlu bir görüntü görüntülemek için birlikte çalışma arasında kolayca geçiş yapmasına olanak tanır. Bu, harici bir medya oynatıcı ihtiyacını ortadan kaldırarak basit bir HDMI döngü çıkışı veya LAN bağlantısı ile yapılabilir.

Samsung SMART Signage Platformu (SSSP)

Samsung'un Tizen 4.0 tarafından desteklenen SMART Signage Platformu (SSSP), web formatları ve standartlarıyla güçlendirilmiş uyumluluk aracılığıyla geliştirme için web dostu bir ortamı destekler. Bu hızlı tempolu endüstride gerekli olan zahmetsiz, gerçek zamanlı içerik güncellemelerine izin verir.

Sorunsuz İçerik

VMR-U, ultra dar çerçevesiyle kusursuz içerik sunarken MagicINFO S Player'ın güçlü performansı, oynatma sırasında gecikme, siyah ekran veya boşluk olmadan içerik arasında yumuşak geçişler sağlar.

7/24 Çalışma

Çeşitli iç ortam koşullarında performansı korumak için tasarlanan VMR-U, 7/24 kesintisiz çalışma ile her iş ihtiyacı için canlı ve güvenilir içerik teslimi sağlar.

Parlamayan Panel

VMR-U, içeriğin canlılığını ve doğruluğunu korumak için ışığı ekrana eşit olarak dağıtan ve canlı ve akılda kalıcı içeriği görüntülemek için yüksek kontrast oranıyla parlamayan bir panele sahiptir.

Dayanıklı ve Güvenilir

Her VMR-U ekranı, uzun vadeli performans için güçlendirilmiş bir panele sahiptir. Bu üstün panel, ekran kararmasını, ışık sızıntısını ve görüntü bozulmasını engeller.

Kapsamlı Kalibrasyon

Samsung'un çok adımlı fabrika kalibrasyon işlemi, video duvarlarını birden çok ekranda tek tip parlaklık ve renge ayarlar. Kullanıcılar, titiz fabrika kalibrasyonuna ek olarak, Samsung'un güçlü bir ücretsiz yazılım programı olan Color Expert Pro ile parlaklığı ve renk homojenliğini de yönetebilirler.

Renk Uzmanı Pro Mobil

Samsung'un Color Expert Pro Mobile çözümü, bir mobil kamera aracılığıyla hızlı ve kolay bir video duvarı kalibrasyonu sağlar. Çözümün sezgisel kullanıcı arayüzü ile uzman olmayan kullanıcılar bile ek ekipmana ihtiyaç duymadan aynı anda 5x5 video duvarının beyaz dengesini ayarlayabilir.

Diğer Özellikler
Stok KoduVM46R-U
MarkaSAMSUNG
Stok DurumuVar

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.