Samsung VH55R-R 55 inc Video Wall Bilgi Ekranı

Samsung VH55R-R 55 inc Video Wall Bilgi Ekranı

 

Çok İnce Çerçevelere Sahip Kusursuz Video Duvarları

Yalnızca 0,44 mm ölçülerindeki olağanüstü dar çerçevesi ve geniş görüntüleme açılarıyla birlikte Samsung'un gelişmiş görüntü geliştirme teknolojisiyle donatılmış VHR-R, etkileyici ve kusursuz bir deneyim sunar. Modern, ince tasarımı, ekranın her türlü iş ortamına uyum sağlamasına olanak tanır.

 

Neredeyse Görünmez 0,44 mm Çerçeve

Olağanüstü derecede ince 0,44 mm düz çerçeve ? 0,88 mm çerçeveden çerçeveye derinlik ? içeriğin tek bir kusursuz görüntü olarak sunulmasını sağlar. Ek olarak, ekran, olası görüntü bozulmalarını ortadan kaldırmaya yardımcı olur ve daha sürükleyici bir izleme deneyimi sağlar.

 

İçeriği Herhangi Bir Açıdan Görüntüleyin

Ekranın geniş izleme açıları, izleyiciler doğrudan ekranın önünde durmasa bile içeriğin kolayca görülebileceği anlamına gelir. İzleyiciler, video duvarı düzeni veya konumundan bağımsız olarak net ve doğru bilgiler alabilirler.

 

Görüntü Geliştirme Teknolojisi

Samsung'un güçlü görüntü geliştirme teknolojisi, tüm içeriğin canlı ve net olmasını sağlar. Picture Enhancer moduyla, gama eğrisi ayarlanarak renk doygunluğu ve kontrast iyileştirilir. Siyah Ekolayzer modunu kullanarak, karanlık görüntüler aydınlatılır, böylece ayrıntıların görülmesi daha kolay olur.

 

Modern, İnce Tasarım

VHR-R ekranlar, 70 mm'den daha az ultra ince derinliğe sahip yükseltilmiş bir tasarım estetiğine sahiptir. Bu, ekranın yerden tasarruf etmesini ve perakende veya diğer kamusal alanlar için temiz, modern bir görünüm oluşturmasını sağlar.

 

7/24 Canlı Görüntüler

İşletmelerin 7/24 net bilgiler sunmasına olanak tanıyan etkileyici 700 nit parlaklıkla mükemmel görüntü sunumunu deneyimleyin. Ekranın parlamayan panelleri, ortam ışığından bağımsız olarak daha iyi görünürlük sağlayarak kritik bilgilerin her zaman görünür olmasını sağlar.

 

Kullanışlı Mobil Kalibrasyon

Samsung'un Color Expert Pro Mobile çözümü, bir mobil kamera aracılığıyla hızlı ve kolay bir video duvarı kalibrasyonu sağlar. Çözümün sezgisel kullanıcı arayüzü ile uzman olmayan kullanıcılar bile ek ekipmana ihtiyaç duymadan aynı anda 5x5 video duvarının beyaz dengesini ayarlayabilir.

 

Kapsamlı Kalibrasyon

Samsung'un çok adımlı fabrika kalibrasyon işlemi, video duvarlarını birden çok ekranda tek tip parlaklık ve renge ayarlar. Kullanıcılar, titiz fabrika kalibrasyonuna ek olarak, Samsung'un güçlü bir ücretsiz yazılım programı olan Color Expert Pro ile parlaklığı ve renk homojenliğini de yönetebilirler.

 

Gelişmiş UHD Sunumu

Samsung video duvarları, minimum çabayla etkileyici bir UHD görüntüleme deneyimi sağlar. DisplayPort 1.2 ve HDMI bağlantı noktalarını kullanan zincirleme tasarımıyla VHR-R ekranı, harici bir grafik kartı veya UHD ayırıcı gerektirmeden UHD içeriğini 5 x 5'e kadar birden çok ekrana yansıtabilir.

 

Endüstri Standardı Sertifikalı

VHR-R serisi, EMC B sınıfı uyumludur ve katı elektromanyetik dalga emisyonu standartlarını karşılayarak güvenli bir görüntüleme ortamı sağlar. Teşhir ambalajı ayrıca teslimat sırasında olası hasarı en aza indirecek şekilde tasarlanmış ISTA sertifikalı bir laboratuvarda 4 adımlı zorlu bir testten geçti.

 

Sezgisel Hepsi Bir Arada İşlemler

UHD Signage Player Box, daha fazla operasyonel basitlik için bilgi işleme ve içerik yönetimi araçlarını tek bir platformda birleştirir. Sadece 0,6 kg ağırlığında, gömülü MagicINFO S Player 6 ve SSSP 6 ile bile, kutunun kompakt tasarımı onu ideal bir çözüm haline getiriyor.

Diğer Özellikler
Stok KoduVH55R-R
MarkaSAMSUNG
Stok DurumuVar

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.