• Tüm Kategoriler
  • Samsung UM55H-E 55 inc Video Wall Bilgi Ekranı

   Samsung UM55H-E 55 inc Video Wall Bilgi Ekranı

    

   Daha Derin Görsel Etki Sunun


   Samsung'un dar çerçeveli video duvarı, ürünlerin etkileyici görüntülerini ortaya çıkarmak için video duvarlarının görsel olarak dağılmasını en aza indiren 1,7 mm'lik çerçeveden çerçeveye genişliğe sahiptir. Ekran, birden fazla ekranda kesintisiz, neredeyse kesintisiz bir resim üretir, müşterileri cezbeder ve etkiler.

    

   Her Ortamda Görüntü Netliğini Artırın


   Parlama yapmayan bir panel ile bir araya getirilen son derece dar çerçeveli video duvar ekranı, işletmelerin ortam ışığı altında bile akılda kalıcı içerik sunumları oluşturmasına yardımcı olmak için tasarlanmıştır. Bu panel, içeriğin canlılığını ve doğruluğunu korurken parlamayı ortadan kaldırarak ışığı ekrana eşit olarak dağıtır.

    

   İçerik Sunum Yeteneklerini Genişletin


   Samsung'un video duvarı, minimum çaba veya ek ekipmanla güçlü bir UHD görüntüleme deneyimi sunar. Sektörde DisplayPort 1.2 ve HDMI bağlantı noktalarının kullanımına dayalı 5x5'e kadar duvar yapılandırmasına sahip ilk olan ekran, UHD içeriğini aynı anda birden fazla ekrana yansıtabilir.

    

   Doğru ve Tek Tip İçerik Paylaşın


   Samsung'un çok adımlı fabrika kalibrasyon işlemi, video duvarlarını birden çok ekranda tek tip parlaklık ve renge ayarlar. Kullanıcılar, titiz fabrika kalibrasyonuna ek olarak, Samsung'un güçlü bir ücretsiz yazılım programı olan Color Expert Pro ile parlaklığı ve renk homojenliğini de yönetebilirler.

    

   Kolaylıkla Maliyet Tasarrufu Sağlayan Mobil Kalibrasyon


   Samsung'un Color Expert Pro Mobile çözümü, bir mobil kamera aracılığıyla hızlı ve kolay bir video duvarı kalibrasyonu sağlar. Çözümün sezgisel kullanıcı arayüzü ile uzman olmayan kullanıcılar bile ek ekipmana ihtiyaç duymadan aynı anda 5x5 video duvarının beyaz dengesini ayarlayabilir.

    

   Sürekli, Uzun Vadeli Performansın Keyfini Çıkarın


   Samsung'un son derece dar çerçeveli video duvarları, uzun vadeli performans için tasarlanmıştır ve kullanıcılar için bakım masraflarını ortadan kaldırır. Ekran, arka ışık farklılıklarını dengeleyen ve aynı anda ekranı ısıya ve toza maruz kalmaya karşı koruyan dayanıklı panellere sahiptir.

    

   İşletmeler İçin Güvenilir İçerik Teslimi


   Çeşitli iç ortam koşullarında performansı korumak için tasarlanan Samsung'un video duvarı, yükseltilmiş kontrast oranları ve parlaklık ile ilgi çekici bir izleme deneyimi sunar. Sürekli 7/24 işlemlerle ekran, her iş ihtiyacı için canlı ve güvenilir içerik teslimi sağlar.

    

   Çok Yönlü Kullanılabilirliğe Sahip Hepsi Bir Arada Kutu


   Dört Çekirdekli CPU tarafından desteklenen Signage Player Box, çoklu kaynak geçişine ve bir medya oynatıcının tek bir kutuda bir arada bulunmasına izin verir. Yerleşik Samsung SMART Signage Platformundan yararlanan kutu, MagicINFO çözümüyle daha hızlı bilgi işleme ve kolay içerik yönetimi için video duvarlarını dönüştürüyor.

    

   Son Derece Yapılandırılabilir Duvar Montajları


   Kullanıcı dostu özel duvar montajları, video duvarlarının minimum adımlarla kolay kurulumunu sağlar. Video duvarının boyutlarına göre boyutlandırılan duvar montajı, kullanıcıların önce montajı kurmasını ve video duvarına yerleştirmesini sağlayarak, duvara montaj boyutunu ölçmek ve ayarlamak için zahmetli işleri ortadan kaldırır.

   Diğer Özellikler
   Stok KoduUM55H-E
   MarkaSAMSUNG
   Stok DurumuVar

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.