Samsung UM46N-E 46 inc Video Wall Bilgi Ekranı

Samsung UM46N-E 46 inc Video Wall Bilgi Ekranı

 

Daha Derin Görsel Etki Sunun

Samsung'un dar çerçeveli video duvarı, ürünlerin etkileyici görüntülerini ortaya çıkarmak için video duvarlarının görsel olarak dağılmasını en aza indiren 1,7 mm'lik çerçeveden çerçeveye genişliğe sahiptir. Ekran, birden fazla ekranda kesintisiz, neredeyse kesintisiz bir resim üretir, müşterileri cezbeder ve etkiler.

Her Ortamda Görüntü Netliğini Artırın

Parlama yapmayan bir panel ile bir araya getirilen son derece dar çerçeveli video duvar ekranı, işletmelerin ortam ışığı altında bile akılda kalıcı içerik sunumları oluşturmasına yardımcı olmak için tasarlanmıştır. Bu panel, içeriğin canlılığını ve doğruluğunu korurken parlamayı ortadan kaldırarak ışığı ekrana eşit olarak dağıtır.

İçerik Sunum Yeteneklerini Genişletin

Samsung'un video duvarı, minimum çaba veya ek ekipmanla güçlü bir UHD görüntüleme deneyimi sunar. Sektörde DisplayPort 1.2 ve HDMI bağlantı noktalarının kullanımına dayalı 5x5'e kadar duvar yapılandırmasına sahip ilk olan ekran, UHD içeriğini aynı anda birden fazla ekrana yansıtabilir.

Doğru ve Tek Tip iİerik Paylaşın

Samsung'un çok adımlı fabrika kalibrasyon işlemi, video duvarlarını birden çok ekranda tek tip parlaklık ve renge ayarlar. Kullanıcılar, titiz fabrika kalibrasyonuna ek olarak, Samsung'un güçlü bir ücretsiz yazılım programı olan Color Expert Pro ile parlaklığı ve renk homojenliğini de yönetebilirler.

Kolaylıkla Maliyet Tasarrufu Sağlayan Mobil Kalibrasyon

Samsung'un Color Expert Pro Mobile çözümü, bir mobil kamera aracılığıyla hızlı ve kolay bir video duvarı kalibrasyonu sağlar. Çözümün sezgisel kullanıcı arayüzü ile uzman olmayan kullanıcılar bile ek ekipmana ihtiyaç duymadan aynı anda 5x5 video duvarının beyaz dengesini ayarlayabilir.

Sürekli, Uzun Vadeli Performansın Keyfini Çıkarın

Samsung'un son derece dar çerçeveli video duvarları, uzun vadeli performans için tasarlanmıştır ve kullanıcılar için bakım masraflarını ortadan kaldırır. Ekran, arka ışık farklılıklarını dengeleyen ve aynı anda ekranı ısıya ve toza maruz kalmaya karşı koruyan dayanıklı panellere sahiptir.

İşletmeler İçin Güvenilir İçerik Teslimi

Çeşitli iç ortam koşullarında performansı korumak için tasarlanan Samsung'un video duvarı, yükseltilmiş kontrast oranları ve parlaklık ile ilgi çekici bir izleme deneyimi sunar. Sürekli 7/24 işlemlerle ekran, her iş ihtiyacı için canlı ve güvenilir içerik teslimi sağlar.

Çok Yönlü Kullanılabilirliğe Sahip Hepsi Bir Arada Kutu

Dört Çekirdekli CPU tarafından desteklenen Signage Player Box, çoklu kaynak geçişine ve bir medya oynatıcının tek bir kutuda bir arada bulunmasına izin verir. Yerleşik Samsung SMART Signage Platformundan yararlanan kutu, MagicINFO çözümüyle daha hızlı bilgi işleme ve kolay içerik yönetimi için video duvarlarını dönüştürüyor.


Son Derece Yapılandırılabilir Duvar Montajları

Kullanıcı dostu özel duvar montajları, video duvarlarının minimum adımlarla kolay kurulumunu sağlar. Video duvarının boyutlarına göre boyutlandırılan duvar montajı, kullanıcıların önce montajı kurmasını ve video duvarına yerleştirmesini sağlayarak, duvara montaj boyutunu ölçmek ve ayarlamak için zahmetli işleri ortadan kaldırır.

Diğer Özellikler
Stok KoduUM46N-E
MarkaSamsung
Stok DurumuVar
aliexpressnew
Aliexpress
amazon
Teknosa
hepsiburada
hepsiburada
Trendyol
 Türkiye'nin Lider Elektronik Portalı Mavilim Elektronik Online Alışveriş Sitesi © Coopyright 2006 - 2024

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.