Samsung UH46F5 46 inc Video Wall Bilgi Ekranı

Samsung UH46F5 46 inc Video Wall Bilgi Ekranı

 

Basitleştirilmiş Kurulum ve Demontaj İçin Prim Veren Kullanıcıları Barındırın

 

 

Samsung'un UHF5 Serisi video duvarları, optimize edilmiş kullanıcı montajı ve demontajı için tasarlanmıştır. Kalınlık (yüzde 50'den fazla) ve ağırlıkta (yüzde 40'tan fazla) azalma, ekranların taşınmasını ve kurulmasını kolaylaştırır. İşlemi daha da basitleştirmek için isteğe bağlı bir duvar montajı, video duvarının sabit kalmasını ve herhangi bir yüzeye yapışmasını sağlar. UHF5 Serisi ekranların (47,9 mm) ve duvar montajlarının (39,9 mm) hizalanması, düşme risklerini en aza indirmek için video duvarlarının bir yüzeyin dört inç içinde kalmasını zorunlu kılan Engelli Amerikalılar Yasası (ADA) düzenlemelerine uygundur.

 

 

 

 


UHD Video Wall Uygulamasının Kolaylığını Gerçekleştirin


 

 

Samsung'un UHF5 Serisi, birkaç temel video duvarı bileşenini birleşik bir platformda toplayarak, kullanıcıların daha az çaba harcayarak gıpta edilen UHD içerik standardını elde etmelerine yardımcı olur. Uyumlu bir Signage Player Box (Tizen 2.4), 5x5 boyutundaki video duvar yapılandırmalarında sürükleyici, büyüleyici içerik sunar. Uyumlu zincirleme bağlantı sayesinde, kullanıcılar kesintisiz, net video içeriğini tüm ekranlara yayılan kesintisiz bir şekilde paylaşabilir. Ayrıca, Signage Player Box, güçlü bir Dört Çekirdekli CPU tarafından desteklenen ve çok kaynaklı anahtarlama işlevlerine sahip bir medya oynatıcı olarak iki katına çıkar. Genel olarak, bu çok yönlü bileşim, kullanıcıların ek ekipman satın alma zorunluluğunu ortadan kaldırır ve uygun maliyetli bir alternatif sunar.

 

 


Samsung'un Gelişmiş Kalibrasyon Teknolojisi ile Doğru Renk Sunumu Elde Edin

 


 

 

Samsung'un UHF5 Serisi ekranları, hassas sensörler ve en son yazılımlar kullanılarak titiz fabrika kalibrasyonundan geçirilerek ekran sunumunda müşterilerin tipik olarak beklediğinin ötesinde ince ayar yapılır. Ortaya çıkan sonuç, daha etkili, birleşik UHD mesajlarının iletilmesi için beyaz dengesini geliştirir. Daha da karmaşık kalibrasyon arayan müşteriler için UHF5 Serisi, Gelişmiş Renk Yönetimi (ACM) Yonga Seti ve ekran ayarlarını optimize edebilen Samsung Color Expert Yazılımı ile birlikte gelir.


 

 

 

 

Mükemmel Panel Kalitesi ile Kalıcı Video Duvarı Performansı Sağlayın


 

 

Kullanıcılar çeşitli ortamlarda sürekli uzun vadeli video duvarı performansına ihtiyaç duyduğundan, başarı için ekran dayanıklılığı esastır. Samsung'un UHF5 Serisi video duvarları, 7/24 kesintisiz performans sağlamak için birçok yaygın kullanıcı sorununun üstesinden gelir. Kapsamlı testler yoluyla, Samsung'un video duvar panelleri, ekranları panel kararmasına karşı korumak için güçlendirildi. Ek olarak, her bir video duvarı, arka ışık düzensizliğini ve ardından görsel dikkat dağılmasını önlemek için siyah, mura içermeyen paneller içerir. Bu özellikler, Samsung'un kendini işine adamış müşteri hizmetleri ekibinin devam eden desteğiyle birleştiğinde, üstün kalitede görüntüler sunarken kullanıcılar için bakımı azaltır.

 

 


 

Özel Duvar Montajı sayesinde Basitleştirilmiş Kurulum


 

 

 

UHF5 Serisi kullanıcıları, Samsung'un özel duvar montaj aparatlarını kullanarak algılanan kurulum ve yerleşim zorluklarını atlayabilir. Bu isteğe bağlı duvar montaj aparatları, çeşitli video duvar boyutları ve konfigürasyonlarını barındırarak yaratıcı ve büyüleyici görüntü düzenlemeleri için yeni fırsatlar yaratır. Uyumlu duvar montajları, video duvarlarını kurmak ve yıkmak için gereken süreyi ve emeği azaltarak, kullanıcıların diğer kritik iş konularına odaklanmasına olanak tanırken genel verimliliği artırır.

 

Diğer Özellikler
Stok KoduUH46F5
MarkaSamsung
Stok DurumuVar
aliexpressnew
Aliexpress
amazon
Teknosa
hepsiburada
hepsiburada
Trendyol
 Türkiye'nin Lider Elektronik Portalı Mavilim Elektronik Online Alışveriş Sitesi © Coopyright 2006 - 2024

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.