Samsung UD55E-B 55 inc Full HD Video Wall Bilgi Ekranı

Samsung UD55E-B 55 inc Full HD Video Wall Bilgi Ekranı

 

Genel Özellikler

- Ekran Teknolojisi: LED 
- Ekran Boyutu: 55 inch 
- Aktif Görüntü: 1209,6(H) x 680,4(V) mm
- Çözünürlük: 1920 x 1080 Full HD 16:9 
- Kontrast Oranı: 4000:1
- Tepki Süresi: 8ms 
- Parlaklık: 500 Nit
- Kablosuz Bağlantı: Yok
- Girişler:  2xHDMI, 1xDVI-D, 1xDisplay Port, 1x VGA
- Network:  RJ45 LAN
- Ses Bağlantıları:  1xAudio in, 1xAudio out
- Kullanım: Yatay -Dikey-24/7
- Ebatlar (WxHxD): 1213,5 x 684,3 x 96,6 mm
- Ağırlık: 21,5 kg
- Garanti: 2 Yıl

Gelişmiş Kalibrasyon ile Üstün Görüntü Kalitesine Ulaşın

 

 

Bir video duvarının parlaklığındaki ve ekranlar arasındaki renk doğruluğundaki herhangi bir düzensizlik, görüntüleme deneyimini olumsuz etkileyebilir. Bu tür renk ifadesi boşluklarını ortadan kaldırmak ve tamamen uyumlu, tutarlı ve büyüleyici bir sunum sağlamak için Samsung'un UDE-B Serisi video duvarları gelişmiş fabrika ayarı, yenilikçi donanım ve olağanüstü kullanıcı kalibrasyon araçları içerir. Samsung'un çok adımlı fabrika kalibrasyon işlemi, video duvar ekranlarını her ekranda en yüksek performansa sahip tek tip parlaklık ve renge ayarlar. Kalibrasyondan sonra, bu ekranlar, her bir ekranın 25 (5x5) alanında yüzde 90'dan fazla endüstri lideri bir yerel tekdüzelik sunar ve tüm ekranda tek tip renk ifadesi sağlar.

Zorlu fabrika kalibrasyonuna ek olarak, kullanıcılar, güçlü bir ücretsiz yazılım programı olan Samsung Color Expert ile parlaklığı ve renk homojenliğini kolayca yönetebilir. Bu gelişmiş renk yönetimi çözümleri aracılığıyla, UDE Serisi video duvarları, büyük ölçekli sunumların, renk ifadesinde en üst düzey için üstün tekdüzelik, tutarlılık ve performans sunmasını sağlar.

 

 

Dar Çerçeve ve Optimize Edilmiş Panel Tasarımı ile İzleyicileri Büyüleyin

 

Samsung'un UDE-B video duvarının (46 ve 55 inç boyutlarında mevcuttur) gelişmiş panel kalitesi, kusursuz bir görüntü ve üstün netlik aracılığıyla görsel mesajlaşmayı ve içeriği artırır. Video wall endüstrisindeki en ince çerçeve olan ultra dar 3,5 mm çerçeveden çerçeveye tasarım formatına (sol ve üst kenarlarda 2,3 mm çerçeve ve sağ ve alt kenarlarda 1,2 mm çerçeve) sahip olan ekran, izleyicilerin ekranın kendisinden ziyade içeriğe odaklanmasını sağlamak için neredeyse kesintisiz bir görüntüleme deneyimi.

Çeşitli çevresel koşullara maruz kaldığında video duvar panelleri, bozulma ve düzensiz renk sunumu nedeniyle görüntü kalitesini kaybetme riskiyle karşı karşıya kalabilir. Herhangi bir operasyonel ortamda tutarlı görüntü netliği kesintisiz mesaj teslimi sağlamak için Samsung'un UDE-B video duvar panelleri zorlu performans testlerinden geçer. Her ekran, ısıyı, hava durumunu ve diğer stres yaratan koşulları engelleyen güçlendirilmiş bir panele sahiptir. Sonuç olarak, Samsung'un üstün paneli, ekran kararmasını, ışık sızıntısını veya resim kalitesinde ilgili herhangi bir bozulmayı önler. Ayrıca, mesajların ilgili hedef kitlelere ışık yansımasından kaynaklanan dikkat dağınıklığını minimum düzeyde tutarak ulaşmasını sağlayan parlama önleyici bir panel - Tüm bu gelişmiş panel kalitesi, parlak içeriklerin uzun süreli teslimine ve en üst düzey görüntüleme deneyimine olanak tanır.

 

Endüstri Lideri Teknoloji ile Ek Cihazlar Olmadan UHD Görüntü Kalitesine Ulaşın

 

Ekran boyutundaki artışla birlikte içerik çözünürlüğü, etkili içerik sunmak için daha da önemli hale geliyor. Endüstrinin entegre DisplayPort (DP) 1.2 ve HDMI bağlantı noktalarına sahip ilk video duvarları olan Samsung'un UDE-B Serisi video duvarları UDE-B, Ultra Yüksek Çözünürlüklü (UHD) içerikleri 5x5 kadar büyük video duvarı yapılandırmalarında görüntüleyebilir. ek pahalı cihazların satın alınması. Tipik olarak ek ekipman gerektiren ve yalnızca 2x2 düzenlemeye kadar uyum sağlayan geleneksel video duvarlarıyla karşılaştırıldığında, UDE-B Serisinin UHD sunumu keskin bir gelişmeyi temsil eder. UDE-B Serisi video duvarları, Yüksek Bant Genişliği İçerik Koruması (HDCP) papatya zincirlerini destekleyerek, canlı TV veya Blu-Ray diskler gibi UHD içeriğini ek ekipman satın almaya gerek kalmadan görüntüleyebilir, 

 

 

 

İş Ortamınız için Yüksek Performanslı Ekran Okunabilirliği ve Dayanıklılığı

 

 

 

Samsung'un UDE-B Serisi video duvarları, yüksek performanslı okunabilirlik ve dayanıklılık sayesinde sürekli olarak sürükleyici ve ilgi çekici bir izleme deneyimi sunar. Zorlu ortamlarda 7/24 kesintisiz çalışma için tasarlanan UDE-B Serisi video duvarları, performans veya görüntü kalitesinden ödün vermeden işinizin hızında çalışır. Ekranlar, çeşitli aydınlatma koşullarında canlı, son derece okunaklı görüntüler ve görsel mesajlar yayınlamak için 500 nit parlaklık sunar.

Bu gömülü tasarım avantajlarının birleşimi, UDE-B Serisi video duvarlarını ulaşım terminalleri, alışveriş merkezleri, ofis lobileri ve kontrol odaları gibi gelişmiş okunabilirlik gerektiren kullanım ortamlarında içerik ve bilgi dağıtımı için ideal hale getirir.

 

 

Teknik Özellikler
Ekran Boyutu55 inch
Ekran Çözünürlüğü1920x1080 Full HD 16:9
Dokunmatik EkranYok
Kablosuz BağlantıYok
Kontrast Oranı4000:1
Tepki Süresi8 ms
Parlaklık500 Nit
Diğer Özellikler
Stok KoduUD55E-B
MarkaSAMSUNG
Stok DurumuVar

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.