• Tüm Kategoriler
  • Samsung UD46E-A 46 inc Video Wall Bilgi Ekranı

   Samsung UD46E-A 46 inc Video Wall Bilgi Ekranı

    

   Gelişmiş Kalibrasyon ile Üstün Görüntü Kalitesine Ulaşın


    

   Bir video duvarının parlaklığındaki ve ekranlar arasındaki renk doğruluğundaki herhangi bir düzensizlik, görüntüleme deneyimini olumsuz etkileyebilir. Bu tür renk ifadesi boşluklarını ortadan kaldırmak ve tamamen uyumlu, tutarlı ve büyüleyici bir sunum sağlamak için Samsung'un UDE Serisi video duvarları gelişmiş fabrika ayarı, yenilikçi donanım ve olağanüstü kullanıcı kalibrasyon araçları içerir. Samsung'un çok adımlı fabrika kalibrasyon işlemi, video duvar ekranlarını her ekranda en yüksek performansa sahip tek tip parlaklık ve renge ayarlar. Kalibrasyondan sonra ekranlar, tüm ekran genelinde optimum renk doğruluğu için yüzde 90'dan fazla sektör lideri bir yerel tekdüzelik sunar. Kalibrasyon işlemi, ekranların üstün beyaz dengesi sunmasını da sağlar.* Titiz fabrika kalibrasyonuna ek olarak, kullanıcılar, güçlü bir ücretsiz yazılım programı olan Samsung Color Expert ile parlaklığı ve renk homojenliğini kolayca yönetebilir. Bu gelişmiş renk yönetimi çözümleri aracılığıyla, UDE Serisi video duvarları, büyük ölçekli sunumların, renk ifadesinde en üst düzey için üstün tekdüzelik, tutarlılık ve performans sunmasını sağlar.

    

    

   Dar Çerçeve ve Optimize Edilmiş Panel Tasarımı ile İzleyicileri Büyüleyin

    

    


   Samsung'un UDE-A video duvarının gelişmiş panel kalitesi, kusursuz bir görüntü ve üstün netlik aracılığıyla görsel mesajlaşmayı ve içeriği yükseltir. Video wall endüstrisindeki en ince çerçeve olan ultra dar 3,5 mm çerçeveden çerçeveye tasarım formatına (sol ve üst kenarlarda 2,3 mm çerçeve ve sağ ve alt kenarlarda 1,2 mm çerçeve) sahip olan ekran, izleyicilerin ekranın kendisinden ziyade içeriğe odaklanmasını sağlamak için neredeyse kesintisiz bir görüntüleme deneyimi.

    

    

    

    

    

   Endüstri Lideri Teknoloji ile Ek Cihazlar Olmadan UHD Görüntü Kalitesine Ulaşın

    

    

   Ekran boyutundaki artışla birlikte içerik çözünürlüğü, etkili içerik sunmak için daha da önemli hale geliyor. Endüstrinin entegre DisplayPort (DP) 1.2 ve HDMI bağlantı noktalarına sahip ilk video duvarları olan Samsung'un UDE Serisi video duvarları UDE-A, Ultra Yüksek Çözünürlüklü (UHD) içerikleri 5x5 büyüklüğündeki video duvar yapılandırmalarında satın almadan görüntüleyebilir. ek pahalı cihazlar. Tipik olarak ek ekipman gerektiren ve yalnızca 2x2 düzenlemeye kadar uyum sağlayan geleneksel video duvarlarıyla karşılaştırıldığında, UDE Serisinin UHD sunumu keskin bir gelişmeyi temsil eder. UDE Serisi video duvarları, Yüksek Bant Genişliği İçerik Koruması (HDCP) papatya zincirlerini destekleyerek, canlı TV veya Blu-Ray diskleri gibi UHD içeriğini ek ekipman satın almaya gerek kalmadan görüntüleyebilir,

    

    

   İş Ortamınız için Yüksek Performanslı Ekran Okunabilirliği ve Dayanıklılığı


    

    

    

   Samsung'un UDE-A Serisi video duvarları, yüksek performanslı okunabilirlik ve dayanıklılık sayesinde sürekli olarak sürükleyici ve ilgi çekici bir izleme deneyimi sunar. Zorlu ortamlarda 7/24 kesintisiz çalışma için tasarlanan UDE-A Serisi video duvarları, performans veya görüntü kalitesinden ödün vermeden işinizin hızında çalışır. Ekranlar, çeşitli aydınlatma koşullarında canlı, son derece okunaklı görüntüler ve görsel mesajlar yayınlamak için 700nit parlaklık sunar. Bu gömülü tasarım avantajlarının birleşimi, UDE-A Serisi video duvarlarını ulaşım terminalleri, alışveriş merkezleri, ofis lobileri ve kontrol odaları gibi gelişmiş okunabilirlik gerektiren kullanım ortamlarında içerik ve bilgi dağıtımı için ideal hale getirir.

    

    

    

   İş İhtiyaçlarınıza Uyarlanan İnce, Kolayca Yapılandırılabilir Duvar Montajı

    

    

   Samsung'un çok yönlü UDE Serisi video duvarları, özel operasyonel ihtiyaçlarınızı tamamlayan kusursuz bir kurulum sağlamak için bir dizi kullanıcı dostu özellikle donatılmıştır. Ekranlar, izleyicilerin dikkatini dağıtmadan her ekranı yerinde tutmak için kolay kurulum ve kalibrasyon için endüstri lideri ince, 39 mm derinlikte video duvar montajı ile birlikte gelir. Duvar montajı video duvarının boyutlarına göre boyutlandırıldığından, kullanıcılar önce montajı kolayca kurabilir ve video duvarına sığdırabilir. Bu kullanıcı dostu tasarım, standart video duvar montaj sistemlerinde yaşanabilen duvar montajını ölçme ve boşluğu uygun boyuta hesaplama ihtiyacını ortadan kaldırır. Montaj sistemi kurulduktan sonra, x ekseni (döner vidalarla yukarı ve aşağı) dahil olmak üzere üç boyutlu eksen ayarı sunar; y ekseni (ray hareketi ile sol ve sağ); ve kesintisiz, boşluksuz bir sunum oluşturmak üzere ayrı ekranların zahmetsizce hizalanması için z ekseni (itme ve çekme açılır özelliği). Bu boyutsal tutarlılık ve kolay ayarlanabilirlik, belirli bir bölümün ayarlanması gerektiğinde tüm video duvarının sökülmesi ihtiyacını da önler.

   Diğer Özellikler
   Stok KoduUD46E-A
   MarkaSAMSUNG
   Stok DurumuVar

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.