• Tüm Kategoriler
  • Promethean ActiveBoard 88 Dokunmatik Akıllı Ekran AB10T88-01

   Geçici olarak temin edilememektedir. Temin edildiğinde

   Bu ürünün yerine tercih edebileceğiniz ürünler

   3.792,37 USD + KDV
   2.875,00 USD + KDV
   KDV Dahil 61.163,38 TL
   %24,2
   3.389,83 USD + KDV
   2.627,12 USD + KDV
   KDV Dahil 55.889,91 TL
   %22,5
   Promethean ActiveBoard 88 Dokunmatik Akıllı Ekran AB10T88-01
    
   -16:10 en boy oranı
   -Çok amaçlı kuru silme yüzeyi
   -USB destekli
   -Ücretsiz Promethean Eğitim Yazılımları
    
   ActivBoard Touch ile gerçek anlamda etkileşimli bir öğrenme deneyimi
    
   88-inç diyagonal ekran boyutu

   Promethean AB10T88D ActivBoard Touch, çoklu dokunma etkileşimi sağlamak için aynı anda 10 dokunma noktası sunan 88 inçlik etkileşimli bir beyaz tahtadır. Bu etkileşimli ekran, uygun fiyata etkileşimli bir öğrenme deneyimi oluşturmak için çoklu dokunma işlevselliğini, kuru silme yazmayı ve ödüllü yazılımı bir araya getirir. ActivBoard Touch, Windows®, Mac OS® ve Linux® işletim sistemleri ile uyumludur. 

   AB10T88D ActivBoard Touch, küçük bir grup etkileşimi ve aktif bir öğrenme ortamını teşvik eden işbirliği için idealdir. ClasFlow ve ActivInspire yazılımı ile donatılmıştır. 5 yıllık bir standart garanti verilmektedir.
    

   Tak ve Çalıştır
   Sistemi açın ve bilgisayarınızı ActivBoard Touch\'a bağlayarak sunumunuzu hemen başlatın. 

   Kuru silme yüzeyi
   ActivBoard Touch, öğretmenlere ve öğrencilere en iyi görüntüleme, çok kullanıcılı etkileşim ve kuru silme yazma sunan 3\'ü 1 arada bir yüzey sunar. 

   Çoklu dokunmaya
   duyarlı ekran 10 eşzamanlı dokunma noktası artı 2 stil kalem, ActivBoard Dokunma için çok kullanıcılı etkileşim sağlar. 
    
   İlgi çekici dersler
   Ödüllü ClassFlow ve ActivInspire yazılımı, ActivBoard Touch\'ı satın aldığınızda dahil edilir. Bu yazılımlar öğrenciler için etkileşimli dersler ve değerlendirmeler yaratır ve sağlar.


   Kaydırma, sıkıştırma ve yakınlaştırma hareketlerini kullanarak işbirliği yapın

   Kaydırma, sıkıştırma ve yakınlaştırma hareketlerini kullanarak öğretmenler ve öğrenciler fikirlerini paylaşmak, projeler üzerinde çalışmak veya ana kavramlar için kolayca etkileşimde bulunabilir ve birlikte çalışabilirler. ActivBoard Touch, öğretmenlere günlük eğitimlerini uygun bir maliyetle desteklemek için çok çeşitli araçlar sunar.


   Dinamik kalem veya dokunma dersleri kullanarak sunum

   Promthean\'in ClassFlow yazılımı, sınıf deneyimini geliştiren dersler vererek hayat bulması için ActivBoard Touch\'a yardımcı olur. ActiVBoard, öğrencileri ders içeriğine dahil etmek için çok çeşitli öğrenci cihazları ve soru tipleri sunar. Öğretmenler anında anket ve quiz gönderebilir. 
    
   ClassFlow\'un dijital rozetleri ile öğrencilerin davranışlarını tanıyabilir ve olumlu sonuçları iyileştirmeleri için öğrencileri ödüllendirebilirsiniz. 

   ActivBoard Touch ayrıca milyonlarca kaynağa erişmenizi sağlar. Dünyadaki eğitimcilerden etkileşimli dersler, kaynaklar ve aktiviteler bulun.


   Montaj seçenekleri:


   Montaj Sistemi
   Promethean Montaj Sistemi, 78 "ve 88" ActivBoard Touch ile uyumludur. Montaj Sistemi, bir Ultra Kısa Atışlı veya Kısa Atışlı Projektör seçeneği içerir.
    
   Mobil Sistem
   Promethean Mobil Sistemi, 78 "ve 88" ActivBoard Dokunuş ile uyumludur . Mobil Sistem, Ultra Kısa Atışlı Projektör ile uyumludur.
    

   Lütfen Promethean\'s ActivBoard Touch ile ilgili incelememize aşağıdan bakınız:


    

   ActivPanel güncellemesi yürümeyi kolaylaştırır ve anları öğretir

   Yeni Beyaz Tahta Uygulaması ve ActivCast Yansıtma

   ActivPanel güncellemesi yürümeyi ve anları daha kolay öğretmeyi sağlar. Promethean\'ın ActivConnect cihaz yazılımının en son güncellemesi, yeni Promethean beyaz tahta uygulamasını ve ActivCast yansıtma güncellemesini içerir. 

   ActivCast, öğretmenlerin ve öğrencilerin içeriklerini, fikirlerini ve uygulamalarını cihazlarında kablosuz olarak tüm sınıflarına yansıtmalarını sağlar. Sıcak noktalar üzerinde yansıtmayı geliştirmenin yanı sıra, şimdi ActivConnect özellikli tüm ActivPanels\'ler aynı anda 4 cihaza kadar ayna yapabilir.
   Promethean\'ın yeni Beyaz Tahta Uygulaması özellikle eğitim için tasarlanmıştır ve öğretmenlerin yeni App\'ı hemen hemen hiç eğitim almadan hemen kullanmaya başlaması kolaydır. 

   Yeni Beyaz Tahta Uygulaması ile etkileşim hem doğal hem de akıllı olacak şekilde tasarlanmıştır. Beyaz Tahta Uygulaması, bir kalemin veya parmağın dokunması arasındaki farkları otomatik olarak algılar ve öğretmenlerin ve öğrencilerin bir elin ya da blok silginin avuç içi ile doğal olarak silmelerini sağlar. Bir akıllı telefona veya tablete benzer şekilde, Beyaz Tahta Uygulamasının sonsuz çalışma alanındaki gezinme, sıkıştırma ve yakınlaştırma eylemleriyle basittir.

   Beyaz Tahta Uygulaması ayrıca verimliliği ve işbirliği fırsatlarını artıran uygun öğretim araçları içerir. Öğretmenler, çizelgeleri, tabloları, zihin haritalarını ve kesirler gibi önceden oluşturulmuş şablonlarla bir fikri kolayca gösterebilir. Beyaz Tahta Uygulaması ayrıca yazma konusunda yardımcı olmak için çoklu renkler ve çizgili arka plan seçenekleri ve öğretmenlerin anında mükemmel çizgiler ve açılar çizebilmeleri için cetvel ve iletki araçları sunar. Bir ders veya etkinlik ekranda birden fazla öğrencinin birlikte çalışmasını gerektirdiğinde, Beyaz Tahta Uygulaması kolayca ayrı çalışma alanlarına ayrılabilir.

   Yeni Beyaz Tahta Uygulaması, öğretmenlerin dış kaynakları birleştirmesi için birçok seçenek sunar. Öğretmenler, kaydedilmiş görüntüleri ActivPanel\'e hızlı ve kolay bir şekilde ekleyebilir veya diğer uygulamalardan içerik yakalamak ve Anlık Görüntü aracını kesintisiz olarak Beyaz Tahta oturumuna dahil etmek için anlık görüntü aracını kullanabilir. Beyaz Tahta Uygulaması ayrıca ek kaynaklara erişim için uzaktaki depolama alanlarını ve e-posta hesaplarını bağlamayı da içerir. Beyaz tahta oturum dosyaları daha sonraki bir sınıf için doğrudan ActivPanel\'e kaydedilebilir veya Bluetooth ? üzerinden öğrenci cihazlarıyla paylaşılabilir ve öğrenciler ve arkadaşlarınızla paylaşmak için bir PDF\'ye aktarılabilir.
    
   Teknik Özellikler:

   Teknoloji

   Kızıl Ötesi

   Dokunmatik Sistem

   10 Parmak

   Çözünürlük

   7680x4320 px.

   Tepkime Süresi

   10 ms.

   Port

   USB 2.0

   Boyutlar

   1973x1260 mm

   Kutu Boyutları

   2095x1382x76 mm

   Aksesuarlar

   Kalem x2, 3m USB Uzatma Kablosu x1, Duvara Montaj Askıları x4, Montaj ve Kullanım Kılavuzu x1, Ücretsiz Promethean Eğitim Yazılımları.

   Brüt Ağırlık   Diğer Özellikler
   Stok KoduME- AB10T88-01
   MarkaPromethean
   Stok DurumuStok Sorunuz

   İlginizi Çekebilecek Diğer Ürünler

   aliexpressnew
   Aliexpress
   amazon
   gittigidiyor
   hepsiburada
   hepsiburada
   Trendyol
   Türkiye'nin Lider Elektronik Portalı Mavilim Elektronik Online Alışveriş Sitesi © Copyright 2006 - 2022

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.