Pelican 309 Madeni Bozuk Para Sayma Makinesi

Geçici olarak temin edilememektedir.

Bu ürünün yerine tercih edebileceğiniz ürünler

CT-COİN PELİCAN 309 SAHTE KONTROLLÜ MADENİ PARA SAYMA MAKİNESİ
Daha yüksek hız, daha az gürültü ve daha fazla seçenek ile masa üstü makineleri yeni Pelican nesil tanıtıldı. Pelican 309 + bozuk para sayma ve 9 mezhepler ve yabancı para, sahte para, Euro bölgesinde belirteçleri vb ideal ve Avrupa Merkez Bankası tarafından onaylanan reddi kadar kadar sıralama makinesi sıralama edilir. Güvenilir bir madeni para sayma makinesidir.

CTcoin en 5. nesil alaşım sensör teknolojisi yüksek sayma doğruluğu sağlar ve yabancı para, sahte para, jeton vb yabancı para reddeder, sahte para, sayma / hızlı ve doğru sikke orta hacimli sıralamak için belirteçleri vb ideal reddeder. Pelican 309 3 farklı modeli mevcuttur.
Geliştirilmiş özellikleri
Para tekerlek yeni 24V motoru yeni Ön kapak. Farklı renk seçeneği Pelican 309 S + 24V tüm tanınmış CTcoin avantajlar sunuyor Hız: En fazla 1100 sikke / dakika Gürültü (% 30 azalma) Malzeme azaltılması Sigara sıralama veya 9 para mezheplere kadar sıralama 20 farklı para mezhep kadar sayma Yabancı para reddi, sahte para, jeton vb 2 farklı para mezhepleri iki satır ekranda gösterilebilir. Para demiryolu kolay temizlik için eğim sensörü Programlanabilir çanta durağı (sayı veya ağırlık olarak) Daha birçok Pelican 309 SR + 24V Pelican 309 S + 24V ile aynı özellikleri
Fonksiyonu anlatmak Makine, jetonlu bölücü ve çantası yuvası ile bir CTcoin stand ile yüklendiğinde kullanılan
Pelican 309 SRC + 24V Pelican 309 S + 24V ile aynı özellikleri Fonksiyonu anlatmak  Ekstra toplama çekmece
Seçenekleri Entegre yazıcı, harici yazıcı, harici ekran, Arayüz RS 232 (PC bağlantısı), PC klavye, boru kiti, torbalama kiti, üstbilgi ve altbilgi programı, denetim tepsi.

Diğer Özellikler
Stok KoduME-PELICAN 309
MarkaCtcoin
Stok DurumuStok Sorunuz
547547547547
aliexpressnew
amazon
Teknosa
hepsiburada
hepsiburada
Trendyol
 Türkiye'nin Lider Elektronik Portalı Mavilim Elektronik Online Alışveriş Sitesi © Coopyright 2006 - 2024
 

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.