Okisan OSD-SFP-0320D SFP Optik Modül (PFT3960-PFT39709 SFP OSD-SFP-0320D

Fiyat:
28,51 USD + KDV
İndirimli Fiyat (%1,8) :
27,99 USD + KDV
Kazancınız 0,52 USD
KDV Dahil:
539,88 TL
Kredi Kartı Tek Çekim:
550,62 TL
49,63 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.

Okisan OSD-SFP-0320D SFP Optik Modül (PFT3960-PFT39709 SFP

1,25G
TX 1550nm, RX 1310nm ve 1.25G, TX 1310nm, RX 1550nm olarak çalışır.
İletim Mesafesi: 20km
Çalışma Sıcaklığı: -40ºC ~ 85º
4,8,16 ve 24 Kanal switchler için kullanılır.

Diğer Özellikler
Stok KoduOSD-SFP-0320D
MarkaMarka Yok
Stok DurumuVar
472041064

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.