L3 Yönetilen Switch PFS6428-24T

Fiyat:
897,60 USD + KDV
İndirimli Fiyat (%1,8) :
881,28 USD + KDV
Kazancınız 16,32 USD
KDV Dahil:
17.081,57 TL
Kredi Kartı Tek Çekim:
17.421,49 TL
1.570,22 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
ModelDahua PFS6428-24T Teknik Özellikleri
Arayüz10/100/1000BASE-T port x 2410GE SFP+/GE SFP port x 4
Port YönetimiBir konsol portu
Reset TuşuFabrika Ayarlarına Dönüş Butonu
Switching Kapasitesi392Gbps
Paket İletim Oranı96Mpps
Çalışma Koşulları-10 ila 55 ° C'dir
Dayanıklılık Koşulları-40~70°C
Çalışma Nemi% 5 -% 95 Yoğuşmasız
Boyutlar440(L)×285(W)×44.5(H)mm
Net Ağırlık<6Kg
Giriş GerilimiAC: 110 ~ 240V / 50 ~ 60Hz (Çift güç)
Güç Tüketimi<50W
Hizmet Özellikleri
Protokol StandardıIEEE 802.3ad, IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3z, IEEE 802.3ae, IEEE 802.3x, IEEE 802.3az
MAC Tablosu32K
VLAN4KPort tabanlı VLAN802.1Q Standart VLANMAC tabanlı VLANProtokol tabanlı VLAN
Spanning TreeSTPRSTPMSTP
Döngü KorumasıERPs
Port ToplamaEn fazla 14 toplama grubu ve her grup için 8 GE portuLACP, Manuel toplama
MirrorBirden çok port mirroring mevcut, yansıtma kaynak portu miktarı için sınırlama yok4 mirroring grubunu destekler
Akış KontrolüYarı basınçlı tip kontrollü yarı dubleks mevcutPAUSE çerçevesine dayalı tam dubleks mevcut
Port Hızı SınırıBağlantı noktasına dayalı giriş / çıkış bant genişliği yönetimini destekleme
YedekVRRP
IP YönlendirmeStatik yönlendirmeRIP, OSPF, BGP
Çoklu YayınIGMP SnoopingMVR (Çok Noktaya Yayın VLAN Kaydı)
DHCPDHCP İstemcisiDHCP SunucusuDHCP Bekletme
Storm BastırmaYayın, çoklu yayın, tek noktaya yayın üzerinde destek bastırma
Güvenlik ÖzellikleriDonanım IP ACL, MAC ACL, VLAN ACL'yi destekliyorDonanım, porta dayalı IP + MAC bağlamayı desteklerIP Kaynak Korumasını DesteklemeARP Algılamayı DesteklemeIEEE802.1x port kimlik doğrulamasını desteklemeYarıçap kimlik doğrulaması mevcutKullanıcı sınıflandırma yönetimi ve parola korumasını destekleme
QoSSP (Katı Öncelik)WRR (Ağırlıklı Yuvarlak Robin)802.1 p
Sistem BakımıYapılandırma dosyasını yükleme / indirmeyi desteklemeGüncellenmiş paket yüklemeyi desteklemeVarsayılan yapılandırmayı WEB üzerinden geri yüklemeSistem günlükleri mevcutPING
Network YönetimiWEB (http ve https protokolü)CLITelnetSSH 2.0SNMPRMONLLDPNTP istemcisini destekleme
Aksesuarlar
PFT39501.25G 850nm, 500m, LC, Çok modlu
PFT39601.25G 1310 / 1550nm, 20km, LC, Tek modlu
PFT39701.25G 1550 / 1310nm, 20km, LC, Tek modlu
 
Diğer Özellikler
Stok KoduPFS6428-24T
MarkaDahua
Stok DurumuVar

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.