• Tüm Kategoriler
  • İnter Pos M-120 Yeni Nesil Yazar Kasa

   Mobil ve Sabit Kullanım

   inPOS, hem işletmeniz içerisinde sabit hem de işletme dışındaki ödeme alma ihtiyaçlarınız için mobil kullanım imkanı sunar. Yazar Kasa ve EFT-POS özelliklerini tek bir cihaz üzerinde sağlayan inPOS, işletmeniz içerisindeki cihaz kirliliğinden kurtulmanızı sağlar.

    

   2 Yıl Garanti, 7/24 Hizmet

   inPOS, tüm Türkiye’de 81 ile yayılmış, geniş servis ağı ile yerinde kurulum ve servis hizmetleri sunar. 7 gün 24 saat destek veren çağrı merkezi ile sorularınız uzman teknik ekipler tarafından yanıtlanır ve çağrınız takip edilir. Standart 2 yıllık garanti ile birlikte sunulan inPOS, hizmeti ayağınıza getirir.

    

   Tüm Banka Kartlarıyla Uyumlu

   inPOS, bütünleşik olarak sunulan Yazar Kasa ve EFT-POS özellikleri ile işletmeniz içerisinde oluşan cihaz karmaşıklığının önüne geçmenizi sağlar. Türkiye’de yaygın olarak kullanılan tüm banka kartlarıyla uyumlu olarak çalışır ve ödeme almayı sizin için kolay bir hale getirir.

    

   Güvenli Ödeme Altyapısı - PCI, EMV

   Ödeme işlemlerinin güven içinde ve kolayca tamamlanması, her işletmenin önceliğidir. Yurt dışında, akredite laboratuvarların yaptığı testler sonucu, yüksek güvenlik kurallarına göre onaylanan inPOS; PCI PTS, PCI DSS ve EMV L1/L2 sertifikaları ile dünya çapında kabul görmüş güvenlik altyapısına sahiptir.

    

   GİB, TÜBİTAK ve TSE Onaylı

   Gelir İdaresi Başkanlığı’nın son tebliğleri uyarınca yurt içi ve yurt dışı testlerden geçen inPOS, hem Yazar Kasa hem de EFT-POS cihazı olarak kullanım için tüm onaylara sahiptir.

    

   Bulut Tabanlı Teknoloji

   7/24 sağlanan bulut teknolojisi ile inPOS, işletmeniz için sürekli en güncel sürümü destekler. Bulut desteği sayesinde sunulan katma değerli hizmetler ile sektörünüze ve işletmenize uygun çözümler daima elinizin altındadır. inPOS teknolojiyi yönetirken sizin işinize odaklanmanızı sağlar.

    

    
   product-left

   Güçlü İletişim Altyapısı

   Verimli kullanımınız için defalarca test edildi

   İşletmeniz için ödeme almanın ne kadar önemli olduğunun farkındayız. Müşterilerinize, işletme içinde olduğu gibi aynı zamanda kapıya servis hizmetleri de sunmak istediğinizde, kredi kartı işlemleriniz iletişim problemleri yüzünden sekteye uğrayabilir. inPOS, bu gibi sorunlarla karşılaşmamanız için bağımsız kuruluşlar tarafından defalarca test edilerek üretilmiştir.

   • inPOS, iletişim ihtiyaçları doğrultusunda, her zaman sağlıklı ve hızlı çalışan bir iletişim teknolojisi üzerinde tasarlanmıştır.
   • inPOS, Turkcell iletişim altyapısını kullanır. Bu sayede müşterilerimiz; Türkiye\'nin 81 ilinde, Turkcell\'in çekim gücünden yararlanarak kendi işlerine odaklanırlar.
    

   Güçlü ve Uzun Ömürlü Batarya

   Uzun süre dayanması için tasarlandı

   İşlemlerinizin batarya problemleri yüzünden yarıda kalması ve kalitesiz bataryalar sebebiyle cihazı gün içinde sürekli şarj etme ihtiyacı işletmelerin karşılaştığı temel sorunlar arasındadır.

   inPOS, işlemleriniz esnasında bu gibi sorunlarla uğraşmamanız ve işinize zaman ayırabilmeniz için yüksek depolama alanına sahip ve kaliteli bir batarya ile üretilmiştir. Bu sayede tek şarj ile hem daha fazla işlem yapabilir hem de cihazınızın kullanım ömrü boyunca bataryanızdan en iyi performansı alabilirsiniz.

   product-right
    

   Dayanıklı Tasarım

   Farklı çalışma ortamları için ideal

   Her işletmenin iş yapış şekli ve ortamı farklıdır. Bu sebeple cihazın kullanıldığı alanlar farklılıklar içerir ve kullanım sırasında cihazın düşmesi veya darbelere maruz kalması olasıdır. Çeşitli mobil ve sabit kullanım biçimleri gözetilerek tasarlanan inPOS; darbe, düşme ve farklı iklim koşullarına karşı dayanıklıdır.

   Öte yandan inPOS ekranı özel olarak tasarlanmıştır ve kırılma, çizilmeye karşı dayanıklılığını korur. Özetle inPOS, zorlu çalışma koşullarında güvenle kullanabilmeniz için üretilmiştir.

   aliexpressnew
   Aliexpress
   amazon
   gittigidiyor
   hepsiburada
   hepsiburada
   Trendyol
   Türkiye'nin Lider Elektronik Portalı Mavilim Elektronik Online Alışveriş Sitesi © Copyright 2006 - 2022

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.