• Tüm Kategoriler
    • HUAWEI SFP-GE-LX-SM1310 Optical Trans.,eSFP,GE,SM 1310nm,10km,LC

      HUAWEI SFP-GE-LX-SM1310 Optical Trans.,eSFP,GE,SM 1310nm,10km,LC
      Görsel 1
      PlatinPuan : 744
      Fiyat:
      71,50 EUR + KDV
      İndirimli Fiyat (%2,7) :
      69,55 EUR + KDV
      Kazancınız 1,95 EUR
      KDV Dahil:
      878,47 TL
      Kredi Kartı Tek Çekim:
      894,19 TL
      878.47 www.mavilimelektronik.com
      80,75 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
      HUAWEI SFP-GE-LX-SM1310 Optical Trans.,eSFP,GE,SM 1310nm,10km,LC

      Optical Trans.,eSFP,GE,SM 1310nm,10km,LC
      Satış Garanti Süresi (ay)24
      EAN6920702724520
      Diğer Özellikler
      Stok KoduSFP-GE-LX-SM1310
      MarkaHUAWEI
      Stok DurumuVar
      SFP-GE-LX-SM1310

      Mavilim Elektronik Güv. Tek. Big. Sist. Tah.Tic. Ltd. Şti. 


      SOSYAL MEDYA'DA BİZİ TAKİP EDİN

          
       
      KATEGORİLER OEM ÜRÜNLER SİPARİŞLER KARGO SÜRECİ İADE DEĞİŞİM  
      Bilgisayar Anakart Garanti Süresi Kargo Teslimatı Satış Sözleşmesi
      Notebook Ram (Bellek) Banka Hesap No Siparişim Gelmedi Yetkili Servisler
      Gaming Laptop Ekran Kartı Sipariş Takibi Hasarlı Teslimat İade Koşulları
      Toplama PC İşlemciler Kargo Teslimatı Arıza Kayıt İletişim
       
       
      aliexpressnew
      amazon
      gittigidiyor
      hepsiburada
      hepsiburada
      Trendyol

      PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.