• Tüm Kategoriler
    • HUAWEI SFP-GE-LX-SM1310 Optical Trans.,eSFP,GE,SM 1310nm,10km,LC

      Fiyat:
      71,50 EUR + KDV
      İndirimli Fiyat (%2,7) :
      69,55 EUR + KDV
      Kazancınız 1,95 EUR
      KDV Dahil:
      1.524,35 TL
      Kredi Kartı Tek Çekim:
      1.553,31 TL
      140,13 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
      HUAWEI SFP-GE-LX-SM1310 Optical Trans.,eSFP,GE,SM 1310nm,10km,LC

      Optical Trans.,eSFP,GE,SM 1310nm,10km,LC
      Satış Garanti Süresi (ay)24
      EAN6920702724520
      Diğer Özellikler
      Stok KoduSFP-GE-LX-SM1310
      MarkaHUAWEI
      Stok DurumuVar
      SFP-GE-LX-SM1310
      aliexpressnew
      Aliexpress
      amazon
      gittigidiyor
      hepsiburada
      hepsiburada
      Trendyol
      Türkiye'nin Lider Elektronik Portalı Mavilim Elektronik Online Alışveriş Sitesi © Copyright 2006 - 2022

      PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.