• Tüm Kategoriler
    • HUAWEI OSX010000 Optical Transceiver,SFP+,10G,Single-mode Module(1310nm,10km,LC)

      HUAWEI OSX010000 Optical Transceiver,SFP+,10G,Single-mode Module(1310nm,10km,LC)
      Görsel 1
      PlatinPuan : 1.687.704
      Fiyat:
      198,00 EUR + KDV
      İndirimli Fiyat (%5,5) :
      187,20 EUR + KDV
      Kazancınız 10,80 EUR
      KDV Dahil:
      2.096,30 TL
      2096.30 www.mavilimelektronik.com
      GBIC/SFP/TransceiverTRANSCEIVER
      Satış Garanti Süresi (ay)24
      EAN6920702795674,2318170
      Diğer Özellikler
      Stok KoduOSX010000
      MarkaHUAWEI
      Stok DurumuVar
      2318170

      Mavilim Elektronik Güv. Tek. Big. Sist. Tah.Tic. Ltd. Şti. 

       

      YARDIM

      HESABIM

      • Üyelik Bilgilerim
      • Adres Bilgilerim
      • Siparişlerim
      • Stok Alarm Listem
      • Alışveriş Listem
      • Fiyat Alarm Listem


       
       
      aliexpressnew
      amazon
      gittigidiyor
      hepsiburada
      hepsiburada
      Trendyol

      PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.