• Tüm Kategoriler
  • GLORY UWF Serisi Banknot Sayım ve Tasnif Makinaları

   GLORY UWF Serisi Banknot Sayım ve Tasnif Makinaları

   GLORY UWF serisi gelişmiş banknot tasnif cihazları, tutarlı olarak en üst düzeyde banknot doğrulama ve uygunluk tasnif işlevini yerine getirirken, kuruluşunuzun işletme maliyetlerini de azaltır. Bu cihazlar, yüksek miktarda banknot işleme için tasarlanan, kelimenin gerçek anlamıyla moduüler kapasite artırımı sunan 4 farklı yapılandırma (4-8-12-16) seçeneğiyle , bugün olduğu kadar gelecekteki tüm ihtiyaçlarınıza da karşılık verebilecek maksimum esneklik sağlar.

   Maksimum doğruluk ve güvenlik seviyesi sağlayan UWF Serisi; kompakt tasarımı ve üstün teknik özellikleri ile,yoğun miktarda banknotun sorunsuz olarak işlenmesine olanak tanır.

   Genel Tanıtım:

   UW-F serisi gelişmiş barknot tasnif cihazları, tutarlı olarak en üst düzeyde barknot doğrulama ve uygunluk tasnif işlevini yerine getirirken, kuruluşunuzun işletme maliyetlerini de azaltır. Bu cihazlar, yüksek miktarda barknot işleme için tasarlanan, kelimenin gerçek anlamıyla modüler kapasite artırımı sunan 4 farklı yapılandırma seçeneğiyle, bugün olduğu kadar gelecekteki tüm ihtiyaçlarınıza da karşılık verebilecke maksimum esneklik sağlar.

   Maksimum Doğruluk Ve Güvenlikli Tasnif:

   Maksimum doğruluk ve güvenlik seviyesi sağlayan UW-F; kompakt tasarımı ve üstün teknik özellikleri ile, yoğun miktarda barknotun sorunsuz olarak işlenmesine olanak tanır.

   Teknik Özellikler:

   Sayım hızı: Dakikada 1000 banknot
                       ABD/Kanada"da azami hız dakikada 720 banknottur.
   Besleme gözü kapasitesi: 2000 banknot
   Red gözü kapasitesi: 1 × 300 banknot
   Elektrik kaynağı: 100-240V ±%10, 50/60Hz
   Seri numarası tanıma: Evet (opsiyonel, para birimine bağlı)
   Güç tüketimi: 1200 - 392W
   Harici bağlantı: LAN, RS-232C, USB
   Para birimi sayısı: Azami 32 para birimi, 256 kupür
   Ekran: 10" renkli dokunmatik ekran

   Diğer Özellikler
   Stok KoduUWF
   MarkaGlory
   Stok DurumuVar

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.