• Tüm Kategoriler
  • Glory USF200 Banknot İşleme Makinası

   Geçici olarak temin edilememektedir. Temin edildiğinde

   Bu ürünün yerine tercih edebileceğiniz ürünler

   Glory GFS 220 CS Banknot Sayma Tanıma ve Tasnif Makinası (Kapaklı)
   1.906,78 USD + KDV
   1.631,36 USD + KDV
   KDV Dahil 37.327,68 TL
   Mükemmel Ürün Tasarımı Perakende
   8.898,31 EUR + KDV
   7.500,00 EUR + KDV
   KDV Dahil 184.752,60 TL
   Giesecke&Devrient BPS C2-3 Profesyonel Banknot Sayma ve Tanıma Makinesi
   12.288,14 EUR + KDV
   10.042,37 EUR + KDV
   KDV Dahil 247.380,53 TL

   GLORY USF200 Banknot İşleme Makinası

   Küçük, verimli ve doğru bir banknot sıralayıcı olan USF-200, nakit işleme süreçlerinizi, personelinizin performansını ve verimliliğini önemli ölçüde artıran büyük miktarda notayı zahmetsizce idare eder. Düşük gürültülü emisyonları şube ortamı için idealdir.

   Genel Tanıtım:

   Dünya Üzerinde nakit çevrimi ve merkez bankalarının süreçteki rolü değişmektedir. Nakit çevriminde kaliteye göre tasnif rolü ise giderek artmaktadır. Nakitin her yerde bulunabilir olması ihtiyacı, yeni merkez bankası düzenlemeleri ve artan operasyonel maliyetler, konuyla ilgili tüm kuruluşlarda birçok mali zorluklar oluşturmaktadır.

   İleri Seviye Şüpheli Para Tespiti:

   USF200 bu ihtiyacı karşılamak ve nakit yönetim sürecindeki verimliliği artırmak için geliştirilmiş olan uygun maliyetli, kompakt, ergonomik ve çok yüksek verimli bir cihazdır. Yeni nesil sensörlerle donatılmış olan USF200, rakiplerine nazaran çok yüksek bir verimlilik ve tespit doğruluğa sahiptir.

   "Deste İtici" Fonksiyonu ile Kullanım Avantajı:

   Rakiplerine göre %35 daha az yer kaplayan USF200, yatay istif gözleri gibi birçok yenilikçi tasarım özelliğine sahiptir. Bu istif gözlerinde, banknotların belirlenen adete ulaşmasıyla devreye giren "Deste İtici", tasnif gözünde hazır olan banknotları LED ışığı yanarken otomatik olarak ileri doğru hafifçe iterek ilgili banknotların düzenli bir şekilde alınmasına yardımcı olur.

   Uyumlu/Fersude Barknotların Tasnifi (Fitness Sorting):

   USF200, belirlenen tasnif kriterlerine uygun olarak tek geçişte iki farklı göze FIR/UNFIT (Uygun/Fersude) barknot ayırımını son derece kolay bir şekilde gerçekleştirir. Kenarı Kıvrık, eksik, yırtık, delik, bantlı, kirli veya yumuşamış barknotlar önceden belirlenen kriterlere göre tek geçişte ve kolayca tasnif edilebilir.

   Dokunmatik Büyük Ekran:

   USF200 kullanıcı mesajları ve işlem bilgilerinin görüntülenmesi ve ayarlar ile komutların girilebilmesi için büyük bir grafik kullanıcı arabirimine sahiptir. 7" boyutunda dokunmatik renkli ekran, kullanıcı bilgilerinin görünürlüğünü önemli ölçüde artırmaktadır. Sayım sonuçları ve tasnif bilgileri gibi tüm işlem verileri USF200"ün kullanım kolaylığı sağlayan büyük ekranında gösterilmektedir.

   Düşük Gürültü Değeri İle Şube Ortamında Çalışma:

   Rakipleri ile karşılaştırıldığında, USF200"ün algılanan çalışma gürültü seviyesi, frekans aralığındaki değişiklik ve gelişmiş mekanik tasarımı sayesinde %50 daha düşüktür.

   Diğer Özellikler
   Stok KoduUSF200
   MarkaGlory
   Stok DurumuStok Sorunuz
   Garanti (Yıl)2

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.