Giesecke&Devrient BPS C2-2 Profesyonel Banknot Sayma ve Tanıma Makinesi

Fiyat:
7.669,49 EUR + KDV
İndirimli Fiyat (%9,4) :
6.950,00 EUR + KDV
Kazancınız 719,49 EUR
KDV Dahil:
169.670,49 TL
Kredi Kartı Tek Çekim:
172.215,55 TL
5

Giesecke&Devrient BPS C2-2 Profesyonel Banknot Sayma ve Tanıma Makinesi

Kompakt boyut ile beklenenin çok üstünde performans G+D'den en yeni nesil masaüstü banknot işleme sistemi daha fazla banknotu verimli ve düşük maliyetle işlemektedir.Dakikada 1.050 banknot ile olağanüstü verimlilik sağlarken aynı anda seri numarası okuyarak iki çıkış gözü ve bir red gözü ile farklı kullanım modlarında fersude ayrımı yapabilir.

Üstelik, bu kategorideki en iyi sensörler ve fitness ayrımı ile küpür kontrolü için maksimum güvenilirliği garanti eder.Bu da BPS C2 'yi ticari bankalar, nakit taşıma/işleme şirketleri, döviz büroları, resmi kurumlar, belediyeler ve perakende sektörü için en iyi seçim yapar.

 

Geleceğe Yönelik Operasyonlarda Olağanüstü Verimlilik

 

 

DAHA FAZLA VERİMLİLİK

BPS C2 yüksek sayım hızı ve işlenen banknot adedi ile verimliliği arttırır.Herhangi bir hız kaybı yaşamadan banknotlar işlenir, küpür ayrımı ve güvenlik kontrolü yapılır, fersude ayrımı, oryantasyon ayrımı yapılabilir.Kullanıcı odaklı ve optimize edilmiş kullanım paneli ile minimum iş adımı ile kullanılır.

 

KULLANIM KOLAYLIĞI

Akıllı yazılımı ile basit kullanım sağlayarak kullanıcının gereksinimlerine uygun değişiklikler yapmasına olanak tanıyan esnek bir yapıdadır. Kolay kullanımı yeniden tanımlayan C2 aerodinamik ve benzersiz yapısı ile ön plana çıkar.

 

DAHA FAZLA GÜVENLİK

BPS C2 birinci sınıf hızlı, güvenilir ve hassas bir sensöre sahiptir.Sistemin en dikkat çekici özellikleri gerçeklik tespiti ve uzun süreli sistem ömrü için yeni standartlar oluşturmasıdır.

 

DAHA FAZLA ENTEGRE KULLANIM

BPS C2 operasyolarınıza birçok arayüz ile entegre edilebilir. Modern araçlar, uygulamalar ve web hizmetleri gibi verimli olarak müşteri işlemlerine sorunsuz entegre olur.

 

1,050 DAKİKADA SAYIM HIZI

BPS C2 hızı ve hassas güvenlik kontrolünü bir araya getirir. İşleme, küpür ayırımı, sahte kontrolü ve hatta seri numarası okuma sırasında da aynı hızı koruması oldukça dikkat çekmektedir.

 

Uzmanlarımız Mükemmel Çözümü Sunmak İçin Çalışıyor

Mükemmel çözümü yaratmak için; G+D mühendislerinin hedefi, uzmanlıklarını ve deneyimlerini kullanarak operasyon gereksinimleriniz için doğru çözümü bulmak, bunları kullanım ortamınıza sorunsuz şekilde entegre etmektir.

 

Diğer Özellikler
Stok KoduBPS C2-2
MarkaGiesecke & Devrient
Stok DurumuVar
Garanti (Yıl)2

İlginizi Çekebilecek Diğer Ürünler

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.