Giesecke+Devrient BPS C2-3 Profesyonel Banknot Sayma ve Tanıma Makinesi

Fiyat:
12.325,00 EUR + KDV
İndirimli Fiyat (%18,3) :
10.072,50 EUR + KDV
Kazancınız 2.252,50 EUR
KDV Dahil:
390.627,67 TL
Kredi Kartı Tek Çekim:
404.690,27 TL
36.500,90 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.

Giesecke+Devrient BPS C2-3 Profesyonel Banknot Sayma ve Tanıma Makinesi

 

 

Banknotlar, G+D'nin en yeni nesil masaüstü sistemleriyle verimli ve uygun maliyetli bir şekilde işlenebilir. Üç dağıtım bölmesi, çok esnek sıralama seçenekleri anlamına gelir. Dakikada 1.050 banknotluk sürekli yüksek işlem hacmi, üstün üretkenlik sağlar ve sınıfının en iyisi sensörler, kimlik doğrulama ve uygunluk tespiti sırasında maksimum güvenilirliği garanti eder. Tüm bunlar, BPS C2-3'ü en yüksek performansı yüksek düzeyde esneklikle birleştirmek isteyen ticari bankalar, nakit taşıma şirketleri ve kumarhaneler için ideal çözüm haline getirir.

 

 

Yüksek sayma hızı (performans) :  yüksek banknot işleme hızı, nakit işleme sürecini büyük ölçüde basitleştirir ve hızlandırır. Sıralayıcı, hız kaybı olmadan parayı kupür, yön ve kaliteye (harap) göre ayırma yeteneğini korurken, banknotları yeniden hesaplar ve orijinallik açısından kontrol eder. Kullanışlı ve tamamen yeniden tasarlanmış cihaz arayüzü, operatörün cihazı rahatça kullanmasına olanak tanıyarak gerçekleştirilen işlem sayısını en aza indirir;

Yüksek kaliteli banknot algılama :  BPS C2 banknot ayırıcılar, sayılan banknotları daha hızlı, daha güvenilir ve daha doğru bir şekilde algılayabilen yeni nesil sensörler ile donatılmıştır. Güncellenen algılama birimi, her zaman güncel yazılıma (dünyadaki çeşitli bankalar tarafından ihraç edilen yeni banknotları ekleme yeteneği dahil) ve bir sahte banknot veritabanına sahip olmanızı sağlayan cihaz yazılımının güncellenmesini destekler. Şu anda cihaz, Rusya Federasyonu Merkez Bankası'nın tüm gerekliliklerine ve düzenleyici belgelerine tamamen uygundur;

 

https://cdn1.xmlbankasi.com/p1/mavilim/image/data/resimler/giesecke-devrient-bps-c2-3-profesyonel-banknot-sayma-ve-tanima-makinesi-112565.jpg

 

Kullanışlı ve kullanımı kolay  : Giesecke+Devrient mühendisleri , dünyanın dört bir yanından operatörlerin önerilerini ve isteklerini dikkate alarak cihazın kontrol ünitesini tamamen yeniden tasarladı. Yeni sıralama yazılımı, güncellenmiş, sezgisel bir işlem ve mantıksal bir cihaz modları hiyerarşisi aldı. Artık BPS C2-3 ayıklayıcı ile çalışmak daha da kolay, daha rahat ve daha keyifli hale gelecek! Yazılımın esnekliği ve uyarlanabilirliği, kullanıcıların ekipmanı ihtiyaçlarına göre kolayca özelleştirmesine olanak tanır;
Çok çeşitli cihaz seçenekleri - çeşitli arayüzler, BPS C2-3 tasnif makinesini mevcut nakit işleme sistemlerine kolay ve hızlı bir şekilde entegre etmenize olanak tanır. Cihaza kolayca entegre edilen yeni araçlar ve uygulamalar, kuruluştaki mevcut sistemler ile banknot sıralayıcı arasında daha fazla senkronizasyon yapılmasını kolaylaştırır.

 

 

Temel Özellikler:

- Çift BDT
- Mükemmel Bant algılama
- Seri Numarası Okuma
- TITO (Barkod Okuma)
- Daha fazla üretkenlik
- Gelecekte daha fazla uygulanabilirlik
- Daha fazla güvenlik
- 32 kg
- Çoklu para birimi: 40 adede kadar para birimi
- Karışık para birimi: 10 adede kadar para birimi
- Güç Kaynağı : 100 ? 240 V AC, 50/60 Hz
- Hazne Kapasitesi : 900 BN'ye kadar
- İstifleyici Kapasitesi : 300 banknot
- Reddetme Kapasitesi : 200 banknot
- Boyut : 62(Y) x 33(G) x 43(D) cm
- Seçenekler : Fitness Sıralama, Seri Numarası okuma, Bilet Okuma, Çek Tarama ve Otomatik mod

 

NotaMaster®


Basım işlerinde güvenilir tek nota kalite denetimi

Banknot üretimi, sektördeki en zorlu işlerden biridir. Milyarlarca basılan banknotlar, halkın kabulü için tutarlı bir yüksek kaliteye sahip olmalı ve ayrıca makine tarafından okunabilen görünmez özelliklerle korunmalıdır. Basılan miktarların takibi ve takibi için her bir banknotun kendine özgü bir seri numarası ile basılması gerekmektedir.

 

 

Sensörlerimiz, bitmiş banknotların kalitesini garanti ederek ve bozulmayı en aza indirgemek için bilgi sağlayarak, yani hatalı basılan banknotların yüzdesini sağlayarak baskı işlerini destekler. Kapsamlı araçlar, üretimin devam eden analizini ve yeni siparişlerin verimli bir şekilde alınmasını destekler.
NotaMaster ® Görüntü sensörü, alt tabakadaki, uygulamalardaki, baskı adımlarındaki ve ayrıca kesme toleranslarındaki (kayıt hataları) minimum sapmaları algılar. Analiz için baskı kusurlarını yakalar ve kaydeder.
Hem NotaMaster ® hem de NotaScan ® sensörleri, varlık ve doğruluk için kızılötesi emici mürekkepler, manyetik, lüminesan veya diğer gizli özellikler gibi benzersiz makine tarafından okunabilir özgünlük özelliklerini doğrular.
Tüm bunlar, hem güvenilir insan doğrulaması hem de nakit döngüsünün tüm alanlarında verimli otomatik işleme için, spesifikasyon dışı banknotların tasnif edilmesini ve ihraç edilen banknotların "dolaşıma uygun" olmasını sağlar.

 

NotaScan®

 

 

İnsanların yapabileceği gibi uygunluk sınıflandırması

Banknotlar dolaşıma girdikten sonra, bir banknotun kalitesi, iyi bir banknotun sahtesinden ayırt edilmesini zorlaştıran elleçleme nedeniyle bozulur. Kirlenirler, yırtılabilirler ve yapışkan bantlarla onarılabilirler, delik veya kat yerleri olabilir vs. NotaScan ® sensör ailesinin en önemli görevlerinden biri, bir banknotun uygunluk derecesini insanların yapabileceği şekilde sınıflandırmaktır. NotaScan ® Görüntü sensörü görsel görünümü değerlendirirken NotaScan ® Profil sensörü bantları, delikleri ve gevşeklik ve buruşma gibi diğer mekanik kusurları algılar.

 

Gerçek ya da sahte?

Sahte banknotların kalitesi her zaman artıyor. Merkez bankaları, profesyonel kalpazanlardan bir adım önde olmak için özel üst düzey güvenlik özellikleri kullanır. G+D'nin özel uyarlanmış çözümleri, bu sahteciliğe karşı koruma özelliklerini güvenilir bir şekilde doğrulamak için kullanılır. Banknot dolaşım sırasında aşırı derecede kirlenmiş veya yıpranmış olsa bile, titiz, kusursuz banknot kimlik doğrulaması sunarlar.

Diğer Özellikler
Stok KoduBPSC2-3
MarkaGiesecke+Devrient
Stok DurumuVar
BPSC2-3BPSC2-3

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.