Farecla G3PRO-7502 PRO M.FIıber Aşındırıcı Ped 6"

Fiyat:
308,65 TL + KDV
İndirimli Fiyat (%20) :
246,92 TL + KDV
Kazancınız 61,73 TL
KDV Dahil:
296,31 TL
Kredi Kartı Tek Çekim:
306,98 TL

Farecla G3PRO-7502 PRO M.FIıber Aşındırıcı Ped 6"

 

Bu pedler iyi düşünülmüş ve içlerine birkaç güzel özellik yerleştirilmiştir. Pedin kendi çapı 150 mm / 6 inçtir ve köpük için yaklaşık 40 mm ve mikrofiber için 12 mm kalınlığındadır. Meguires veya Rupes pedleri gibi.

Uzun süredir boya işlerini cilalayan ve rafine edenler bu pedlerle kendilerini evlerinde hissedecekler. Ancak göze çarpan asıl fark, köpük pedlerdeki konik kenarı ve bir merkez soğutma deliğidir.

Bu özelliklere polisajın doğası gereği bonuslar eklenmiştir. Cila uygulanıp çalışıldığında, merkezi her zaman soğuk tutarken daha fazla alanı kapsayan merkezkaç kuvveti devreye girer. Parlatıcı üzerindeki düzeltme, tamamen aşındırıcıyı çalıştırmak ve onları iyi çalıştırmakla ilgilidir.

En büyük hız ve kuvvetlerin uygulandığı yer burası olduğundan, düzeltme veya iyileştirmenin çoğu herhangi bir pedin dış kenarlarında yapılır. 6 inçlik bir yastıkta, pedin dış kenarı yaklaşık olarak hareket eder. > 38 FPS @ 1500rpm. (Feet Per Second) Bu nedenle, pedin yüzeyinden dış kenara doğru sürekli bir cila ve yağ akışı faydalı olacaktır.

Deliğin avantajı: Aynı zamanda ped içindeki sıcak noktaları korumak için bir soğutma bölgesi görevi de görür. Bu, daha kalın pedlerde yaygındır. Bu normalde Velcro'yu pede tutan yapıştırıcının sınırlandırılmasına neden olur ve bazı durumlarda pedin iç çekirdeği içinde sıkışan cilanın kaynamasına neden olur. Pedlerin iç köpük yapısına zarar vererek erken iç çökmeye neden olur.

Ped tasarımının diğer birkaç avantajına geçelim.

Pedlerin tümü, kutuların yanı sıra kullanışlı bir kesim ölçeği ile üzerinde açıkça işaretlenmiştir.
Pedin şekli ayrıca daha fazla güvenlik sağlar.
Bu konik tasarım, daha derin iç konturların parlatılmasına yardımcı olur ve altlık, destek plakasının boyayla temas etmesinden korkmadan bu alanlara kalıplanır. Normalde bu alanlarda affetmez olan mikrofiber bileşik pedlerde bile.

Ayrıca çıkıntılı bir kenara veya çıkıntılı yan eteklere kadar parlatma yaparken. Altlığın önde gelen dar kenarı, kullanıcının kenarla temas etmesi durumunda oluşabilecek sıcak noktaların boyutunu azaltır. Yine de kursun bir parçası olarak bu alanları bantlamanızı tavsiye ederim.

Genel olarak G3Pro pedlerinden ve avantajlarının olduğu yerlerden oldukça etkilendim.

1. İç konturlara güzel bir kalıp var.

2. Köpük yapısı nedeniyle olası mikro bozulmayı azaltın.

3. Hem panelde hem de köpüğün içinde ısı oluşumunu azaltın.

4. Cila hacmi önemli ölçüde azalır.

5. Güzel boyut ve şekil.

6. Sorunları fazla karmaşık hale getirmeden iyi bir kesim seçimi.

7. Her ped ve kutuda okunması kolay ölçek.

 

 

 

 

Diğer Özellikler
Stok KoduG3PRO-7502
MarkaFarecla
Stok DurumuVar
aliexpressnew
Aliexpress
amazon
Teknosa
hepsiburada
hepsiburada
Trendyol
 Türkiye'nin Lider Elektronik Portalı Mavilim Elektronik Online Alışveriş Sitesi © Coopyright 2006 - 2024

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.