Epson ColorWorks TM-C7500 Renkli Endüstriyel Barkod Yazıcı (USB, ETH)

Fiyat:
11.949,74 USD + KDV
İndirimli Fiyat (%18,9) :
9.694,25 USD + KDV
Kazancınız 2.255,49 USD
KDV Dahil:
375.167,48 TL
Kredi Kartı Tek Çekim:
388.673,51 TL
35.056,27 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.

Epson ColorWorks TM-C7500 Renkli Endüstriyel Barkod Yazıcı

 

 

C7500, kısa süreli renkli etiket baskısında mükemmel bir çözüm sunar. Üreticiler artık, etiket ihtiyaçlarını kurum içinde güvenilir ve uygun maliyetli bir şekilde üstün hız ve kaliteyle üretebilecekler. C7500, kısa süreli ve özelleştirilmiş etiketleri talep üzerine üreterek ön baskı ile bağlantılı maliyetleri ortadan kaldırmanıza yardımcı olur.

 

Epson Colorworks Tm-C7500 ile Tanışın, İşinizi Kolaylaştırın

 

 

 

 

Epson Tm-C7500g Etiket ve Kartuşları

 

Renkli etiket yazıcılar için önemli olan sarf malzemedir. Bu cihazlarla her etikete baskı alamazsınız. Bu cihazlar için özel olarak üretilmiş olan inkjet etiket kullanmanız gerekmektedir. Bu inkjet etiketler direkt yurtdışı ihtaldir. Kolay temin edilemeyen fakat firmamız tarafından stoklu üretimi yapılan bu etiketler ilgili danışman arkadaşlarımızdan bilgi alabilirsiniz.

 

Güvenilir ve tutarlı sonuçlar

C7500, üreticilerin etiketlerini kurum içinde veya ihtiyaç anında tutarlı ve yüksek kaliteli olarak üretebilmelerini sağlar. Yazıcı, güvenilir ve yüksek kaliteli sonuçlar üretebilmek için yeni PrecisionCore baskı kafasına sahiptir. Nozül Onaylama Teknolojimiz (NVT) ve nokta yedekleme, tutarlı baskı sonuçları için yanlış baskıları ve ölü pikselleri önlemeye yardımcı olur.

 

Yüksek hızlar

Yiyecek ve içecek ürünleri, paketler ve kutuların yanı sıra AB Enerji Etiketleri ve GHS Etiketleri dahil yüksek kaliteli çeşitli etiketler üretir. 300 mm/sn?ye varan baskı hızları ile etiketlerinizi bazı yerleşik termal mono yazıcılarla aynı hızda ve tam renkli olarak yazdırabilirsiniz.

 

Ekonomik

C7500 ile talep üzerine etiket basmak, etiket sarfiyatı ve geniş bir etiket envanteri gibi ön baskıyla ilgili maliyetleri ortadan kaldırmaya da yardımcı olur. Yüksek kapasiteli ayrı mürekkep kartuşları, sadece kullanılan rengin değiştirilmesi gerektiği anlamına gelir ve bu, baskı başına maliyeti azaltır. Baskı kafası yazıcının kullanım ömrü boyunca kullanılacak şekilde tasarlanmıştır1, böylece asla değiştirmeniz gerekmez.

 

Minimum bakım ile kolay kullanım

LCD kumanda paneli ile C7500?ı kurmak daha kolay olamazdı. En yeni yazıcı komut setimiz ESC/Label, yazıcının hemen hemen her işletim sistemi ile entegre olabilmesini sağlar. Ayrıca cihaz, yazıcı uygulamasını destekleyecek bir dizi yazılım programı ile birlikte geliyor. NVT aynı zamanda nozüllerin tıkanmasını önleyen otomatik bakım sağlar.

 

 

Teknik Özellikler

Baskı Yöntemi: PrecisionCore MicroTFP Satır yazıcı

Nozül Konfigürasyonu: Renk başına 600 nozül

Kategori: Endüstriyel renkli etiket yazıcısı

Baskı Hızı: Max. 300 mm/san. geçişte 600 x 1.200 İnç başına nokta ( 30.000.000 108 mm)

Baskı Çözünürlüğü: 600 x 1.200 İnç başına nokta

aliexpressnew
Aliexpress
amazon
Teknosa
hepsiburada
hepsiburada
Trendyol
 Türkiye'nin Lider Elektronik Portalı Mavilim Elektronik Online Alışveriş Sitesi © Coopyright 2006 - 2024

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.