• Tüm Kategoriler
    • DELL 407-10929 Networking Transceiver 40GE QSFP+ SR 850nm Wavelength 100-150m

      DELL 407-10929 Networking Transceiver 40GE QSFP+ SR 850nm Wavelength 100-150m
      Görsel 1
      PlatinPuan : 6.170.953
      Fiyat:
      811,80 USD + KDV
      İndirimli Fiyat (%2,7) :
      789,66 USD + KDV
      Kazancınız 22,14 USD
      KDV Dahil:
      7.664,98 TL
      Kredi Kartı Tek Çekim:
      7.802,18 TL
      7664.98 www.mavilimelektronik.com
      704,60 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
      DELL 407-10929 Dell Networking Transceiver 40GE QSFP+ SR 850nm Wavelength 100-150m

      Reach on OM3/OM4 - Kit
      Satış Garanti Süresi (ay)24
      EAN407-10929
      Diğer Özellikler
      Stok Kodu407-10929
      MarkaDELL
      Stok DurumuVar
      407-10929

      Mavilim Elektronik Güv. Tek. Big. Sist. Tah.Tic. Ltd. Şti. 


      SOSYAL MEDYA'DA BİZİ TAKİP EDİN

          
       
      KATEGORİLER OEM ÜRÜNLER SİPARİŞLER KARGO SÜRECİ İADE DEĞİŞİM  
      Bilgisayar Anakart Garanti Süresi Kargo Teslimatı Satış Sözleşmesi
      Notebook Ram (Bellek) Banka Hesap No Siparişim Gelmedi Yetkili Servisler
      Gaming Laptop Ekran Kartı Sipariş Takibi Hasarlı Teslimat İade Koşulları
      Toplama PC İşlemciler Kargo Teslimatı Arıza Kayıt İletişim
       
       
      aliexpressnew
      amazon
      gittigidiyor
      hepsiburada
      hepsiburada
      Trendyol

      PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.