• Tüm Kategoriler
    • Dahua OTC 202R Alıcı: 1550nm gönderim 1310nm alma

      Fiyat:
      100,32 USD + KDV
      İndirimli Fiyat (%1,8) :
      98,50 USD + KDV
      Kazancınız 1,82 USD
      KDV Dahil:
      2.117,97 TL
      Kredi Kartı Tek Çekim:
      2.158,21 TL
      194,69 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
      ModelDahua OTC 202R Teknik Özellikleri
      Optik Endeksi
      Fiziksel PortFC Port, Single-Mode Fiber
      İletim Mesafesi0-20km
      Giriş/ Çıkış Dalga BoyuAlıcı: 1550nm gönderim 1310nm alma
      HDCVI Video İndeksi
      Veri Giriş Seviyesi>500mVp-p
      Alıcı Çıkış Seviyesi1Vp-p
      Giriş Otomatik Kablo Dengesi1080p: 75-5 koaksiyel destek 300m720p: 75-5 koaksiyel destek 500m
      Verici Giriş Relection Kaybı>15dB
      Giriş / Çıkış Empedansı75Ω
      Fiziksel PortBNC port
      Giriş/Çıkış Port NumarasıAlıcı: 4 * BNC, 1 * RS485
      Video Bant Genişliği45MHz
      Örnekleme Bant Genişliği10bit
      Örnekleme Frekansı108MHz
      HDCVI Koaksiyel Kontrol Data İndeksi
      Çalışma ModuHalf-dual
      Hata Oranı<10 -9
      Bant Hızı1200-9600bps
      Diğer Özellikler
      GöstergeIşık Bağlayıcı, Güç, Veri, Video Kaynağı Gösterges
      GüçDC12V 1A
      Güç Tüketimi≤8W
      Sıcaklık-40ºC ~ 75ºC
      Nem10%~90% RH
      Net Ağırlık610g
      Boyutlar162mm×136.4mm×30mm
      MontajDuvara montaj
       
      Diğer Özellikler
      Stok KoduOTC 202R
      MarkaDahua
      Stok DurumuVar
      467852028
      aliexpressnew
      Aliexpress
      amazon
      gittigidiyor
      hepsiburada
      hepsiburada
      Trendyol
      Türkiye'nin Lider Elektronik Portalı Mavilim Elektronik Online Alışveriş Sitesi © Copyright 2006 - 2022

      PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.