Dahua OTC 202R Alıcı: 1550nm gönderim 1310nm alma

Fiyat:
100,32 USD + KDV
İndirimli Fiyat (%23) :
77,29 USD + KDV
Kazancınız 23,03 USD
KDV Dahil:
3.079,16 TL
Kredi Kartı Tek Çekim:
3.190,01 TL
287,72 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
ModelDahua OTC 202R Teknik Özellikleri
Optik Endeksi
Fiziksel PortFC Port, Single-Mode Fiber
İletim Mesafesi0-20km
Giriş/ Çıkış Dalga BoyuAlıcı: 1550nm gönderim 1310nm alma
HDCVI Video İndeksi
Veri Giriş Seviyesi>500mVp-p
Alıcı Çıkış Seviyesi1Vp-p
Giriş Otomatik Kablo Dengesi1080p: 75-5 koaksiyel destek 300m720p: 75-5 koaksiyel destek 500m
Verici Giriş Relection Kaybı>15dB
Giriş / Çıkış Empedansı75Ω
Fiziksel PortBNC port
Giriş/Çıkış Port NumarasıAlıcı: 4 * BNC, 1 * RS485
Video Bant Genişliği45MHz
Örnekleme Bant Genişliği10bit
Örnekleme Frekansı108MHz
HDCVI Koaksiyel Kontrol Data İndeksi
Çalışma ModuHalf-dual
Hata Oranı<10 -9
Bant Hızı1200-9600bps
Diğer Özellikler
GöstergeIşık Bağlayıcı, Güç, Veri, Video Kaynağı Gösterges
GüçDC12V 1A
Güç Tüketimi≤8W
Sıcaklık-40ºC ~ 75ºC
Nem10%~90% RH
Net Ağırlık610g
Boyutlar162mm×136.4mm×30mm
MontajDuvara montaj
 
Diğer Özellikler
Stok KoduOTC 202R
MarkaDahua
Stok DurumuVar
467852028
aliexpressnew
Aliexpress
amazon
Teknosa
hepsiburada
hepsiburada
Trendyol
 Türkiye'nin Lider Elektronik Portalı Mavilim Elektronik Online Alışveriş Sitesi © Coopyright 2006 - 2024

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.