Seçiminizi Daraltın

Marka

Fiyat Aralığı

Sadece

Bağlantı:

Harici Ekran (Opsiyonel )

PARA CİNSİ: USD: Dolar

Sayım Esnasında Sahte Para Kontrolü

Uygulanabilir Para Birimleri:

Yazıcı Bağlantısı

Yüklü Para Birimleri : EUR: Euro

Yüklü Para Birimleri : GBP: Sterlin

Yüklü Para Birimleri : RUB: Rus Rublesi

Yüklü Para Birimleri : TL

Ürün Tipi:

Karışık Sayma

Sahte Algılama Teknolojisi:

Otomatik Tanıma

Sayım Hızı:

Seri Numarası Tanıma:

Üst Hazne Kapasitesi:

Alt İstifleyici Kapasitesi:

Liste Şeklinde Göster Katalog Şeklinde Göster
Alman Teknolojisi,25 Ülke Para Birimi Sayar, Tek Katlı Çift Cıslı
1.105,00 EUR + KDV
722,50 EUR + KDV
28.019,71 TL
%34,6
Bu kategoride toplam 3 ürün listeleniyor.
  • Sayfa :
  • 1
Para Sayma Makinesi Nasıl Kullanılır?

İş dünyasında çeşitli sektörlerden firmaların ihtiyacı olan para sayma makinesi, sıklıkla ihtiyaç duyulan bir üründür. Paraların hatasız sayılması ve doğru hesaplama yapılması para sayma makineleri sayesinde olmaktadır.

Para sayma makinesinin kullanım şekli, makinenin modeline göre değişiklik gösterir. Her makinenin kendine has bir yapısı olduğundan, çalışma şekli de farklı olacaktır. Ürün kutusu içerisinde kullanım talimatı yer alır, ürünü bu talimata göre kullanmak gerekmektedir. Ancak genel olarak para sayma makineleri, cihaza paranın yerleştirdikten sonra başlat tuşuna basılmasıyla çalışmaya başlar.

Minimum hata payı ile çalışan sağlam ve güvenilir cihazlar Mavilim Elektronik'ten temin edilebilir. Para sayma ve para kontrol cihazları, işlemlerinizi hem hızlandıracak hem de güvenilir sonuçlar elde etmenize yardımcı olacaktır.

En İyi Para Sayma Makinesi Nereden Alınır?

Kaliteye, güvenilirliğe ve iyi hizmet anlayışına önem veren tüketicilerin tercih ettiği adres Mavilim Elektronik'tır. Para sayma işleminin son derece hassas olması, satın alınacak cihazın kalitesini gündeme getirmektedir. Kullanıcılarına güvenilir ve kaliteli hizmet vermeyi misyon edinen Mavilim Elektronik, en iyi para sayma makinelerini web sitesinde satışa sunmaktadır.

İhtiyacınız olan doğru ürüne karar verdikten sonra iyi para sayma makinesini Mavilim Elektronik'ten temin edebilirsiniz. Para kontrol cihazı ve para sayma makinesine ek olarak para kasası ve tarayıcı gibi ürünleri de web sitemizde bulabilirsiniz.

Para Sayma Makinesi Fiyatları Ne Kadardır?

Para sayma makinesi ve para kontrol cihazlarının fonksiyonel özelliklerine göre fiyatları değişmektedir. İşletmenizin ihtiyacına göre şekillenecek olan ürün, temel işlevinden ek özelliklere sahipse fiyatları biraz daha yüksek olacaktır. Güvenilir ve bilinir markalar çok daha uzun ömürlü kullanım ve garanti süresi vadettiği için fiyatları diğer markalara göre çok daha yüksektir.

En güvenilir ve bilindik markalar arasında Bill Counter para sayma makinesi bulunmaktadır. Mavilim Elektronik'te en çok tercih edilen bu markanın çeşitli ihtiyaçlara göre dizayn edilmiş pek çok farklı modeli bulunmaktadır. Pek çok yerde farklı fiyatlara bulunabilen bu ürünler, en uygun olarak Mavilim Elektronik'ten satın alınabilir.

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.