Casıo XJ-V2 XGA 1024*768 Lazer&LED Projeksiyon Cihazı

Geçici olarak temin edilememektedir. Temin edildiğinde

Bu ürünün yerine tercih edebileceğiniz ürünler

1.119,00 USD + KDV
22.093,27 TL
869,00 USD + KDV
17.157,33 TL
1.230,00 USD + KDV
24.284,82 TL

Casıo XJ-V2 XGA 1024*768 Lazer&Led Projeksiyon Cihazı

? Lazer & LED Hibrit Teknolojisi
? 20.000 Saat Işık Kaynağı Ömrü
? 3000 ANSI Lümen Işık Gücü
? XGA 1024×768 Çözünürlük
? Toz Koruma Sistemi
? Hızlı Açılma (5sn.) / Kapanma
? Düşük Güç Tüketimi

Ürün Özellikleri

UZUN ÖMÜRLÜ IŞIK KAYNAĞI, DÜŞÜK ENERJI TÜKETIMI VE FILTRESIZ TASARIMIYLA ÖNEMLI ÖLÇÜDE AZALTILAN TOPLAM SAHIP OLMA MALIYETI SAYESINDE; CASIO LAMP FREE PROJEKTÖRLER IŞTEN EĞITIME KADAR HER ALANDA ÇOK GENIŞ BIR KULLANIM YELPAZESI SUNAR.

Düşük Toplama Sahip Olma Maliyeti

Mükemmel maliyet performansı

Toplam sahip olma maliyetine sadece projektör satın alma fiyatı değil, aynı zamanda projektörün kullanım ömrü boyunca ortaya çıkacak tüm masrafları da dahildir. CASIO\'nun orijinal Katı Hal Aydınlatma* ışık kaynağı, 20.000 saatlik son derece uzun kullanım ömrü ve düşük güç tüketimi sayesinde geleneksel cıva lambalı projektörlerle kıyaslandığında lamba değiştirme (buna bağlı işçilik ve operasyon süresi kaybı) ve elektrik masraflarından tasarruf sağlayarak olağanüstü maliyet performansı sunar.

* Katı Hal Aydınlatma ışık kaynaklarında; LED, lazer veya bu gibi diğer aydınlatma teknolojileri bulunur.

Mükemmel maliyet performansı

Cıvasız Ekoloji

Cıvasız

CASIO projektörler, en gelişmiş ışık kaynağı teknolojisine sahip Katı Hal Aydınlatma* ışık kaynağı ile donatılmıştır. Günümüzde cıvanın kullanımı dünya çapında büyük oranda yasaklanmış olmasına rağmen, bu tehlikeli madde geleneksel projektör lambalarında ışık kaynağı olarak halen kullanılmaktadır. CASIO, çevreye karşı duyarlılığı nedeniyle ürünlerinde cıva kullanımını durdurmuştur. CASIO\'nun orijinal enerji tasarrufu sağlayan tasarımının yanı sıra Katı Hal Aydınlatma ışık kaynağının kullanılması, CO2emisyonlarının azalmasına katkı sağlar.

* Katı Hal Aydınlatma ışık kaynaklarında; LED, lazer veya bu gibi diğer aydınlatma teknolojileri bulunur.

Hızlı başlangıç ve Hızlı yeniden başlatma

CASIO projektörler geleneksel cıva lambalı projektörlere göre çok daha hızlı bir başlangıç hızı sunar. Aynı zamanda bu projektörler geleneksel projektörlerdeki gibi ısınma ve soğuma süresine ihtiyaç duymaz ve kullanımdan sonra hızlı ve rahat bir şekilde yeniden başlatılabilir.

Hızlı başlangıç ve Hızlı yeniden başlatma


Şık, Kompakt Tasarım:

Kare şeklindeki ve akıcı eğrilere sahip yapısı, modern tasarımın mükemmel bir örneğidir. Kompakt projektör gövdesi, her kullanıcı için kolay taşınabilirlik olanağı sunar.

Son Derece Uygun Fiyat

XJ-V2, hem lamba ve filtre değişimi maliyetlerinden hem de güç tüketiminden tasarruf sağlar. Ayrıca, cıva lambalı projektörlerin fiyatına yakın, inanılmaz uygun satın alma fiyatıyla sunulmaktadır. XJ-V2 sektördeki en iyi toplam sahip olma maliyeti performansına sahiptir.

* ECO modu "ECO1" seçiliyken

Son derece uygun fiyat


Kolay Değiştirme:

XJ-V2, 80 inç projeksiyon için 243 cm - 270 cm mesafeden yansıtma işlemi gerçekleştirebilir. Tavana montajı kolaylaştırarak*, projektör değiştirilirken paradan tasarruf etmenizi sağlar.

* Genel evrensel tavana montaj braketi kullanılarak

Kolay değiştirme


Toza Karşı Dayanıklı:

XJ-V2\'de üç ayrı bloktan oluşan benzersiz bir dolap bulunur ve ana ışık kaynağı birimi burada güvenle korunmaktadır. Bu, toz girişini azaltarak toza karşı dayanıklılığı artırır. Bu sayede, tozlu ortamlarda bile içiniz rahat olur.*

* Giriş ve havalandırma bölümlerinin düzenli olarak temizlenmesi gerekir.

Toza karşı dayanıklı


Arabirimler:

1 Kontrol terminali (RS-232C) 

2 Bilgisayar terminali 

3 HDMI terminali

4 Ses çıkış terminali 

5 Ses giriş terminali

Diğer Özellikler
Stok KoduME-XJ-V2
MarkaCasio
Stok DurumuStok Sorunuz

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.