Casio XJ F210WN Casıo XJ F210WN WXGA 3500 ANSI Lümen Projeksiyon Cihazı

Geçici olarak temin edilememektedir. Temin edildiğinde

Bu ürünün yerine tercih edebileceğiniz ürünler

1.119,00 USD + KDV
22.087,99 TL
869,00 USD + KDV
17.153,23 TL
1.230,00 USD + KDV
24.279,02 TL
CASIO XJ-F210WN WXGA 3500 ANSI Lümen


Öne Çıkan Özellikler

Çözünürlük :        WXGA (1280 x 800) 1,024,000 pixel

En-Boy Oranı :     16:10

Parlaklık :              3500 ANSI Lümen

Görüntü Çipi :      0.65-inch DLP® chip

Kontrast :              20.000:1

Lens Tipi :              1.5X Manuel Zoom & Fokus

CASIO Lazer & LED Işık Kaynağı

Devir, Yarı İletken Işık Kaynaklı Projeksiyonların Devri.

CASIO 2010'da dünyanın projektörler için Lazer ve LED Işık Kaynağı geliştiren ilk şirketi oldu. Çağın çevresel, ekonomik ve pratik gerekliliklerine uygun olarak geliştirilen bu Katı Hal Aydınlatma Işık Kaynağı teknolojisi, yeni ışık kaynağı standardı olarak projektör sektöründe hızla yayılıyor. CASIO, Katı Hal Aydınlatma Işık Kaynağı Projektörlerinin lider üreticisi olarak, genişleyen bir pazarda sürekli büyüme kaydedebilir.

LAZER VE LED IŞIK KAYNAĞI TEKNOLOJISI

Laser & LED Hybrid Işık Kaynağı

Ürün, CASIO'nun dünyada ilk kez yüksek parlaklığa sahip mavi lazeri kırmızı LED ile bir araya getiren optik motoru geliştirmesiyle başladı. Olağanüstü enerji tasarrufu teknolojileri sayesinde yüksek projeksiyon verimi sağlandı. Ayrıca optik blok optimizasyonu; cıva buharlı lamba sistemlerine ve diğer katı hal ışık kaynaklarına kıyasla yüksek parlaklık düzeyinde projeksiyon ve daha düşük enerji tüketimi olanağı sundu. Üstelik daha özgür tasarım düzenleri ve orijinal yüksek yoğunluklu montaj teknolojileri sayesinde ürünün boyutu küçültüldü. Yeni nesle yönelik yeni standartlar belirlemek için yola çıkan projektörlerin benzersiz evrimi sürüyor.

Kısa açılma ve kapanma süresi [Anında Açma ve Kapatma]


 

Cihaz, güç açıldıktan sonra 5 saniye kadar kısa bir sürede açılır, böylece görüntü projeksiyonu öncesi bekleme süresi önemli ölçüde azalır. Tek düğmeyle güç kapatılır, yeniden başlatmak için soğuma süresinin dolması gerekmez. Projeksiyona hemen başlayabilme kabiliyeti sayesinde toplantılarda ve sınıflarda verimlilik artar; verimli güç açma/kapatma yönetimi sayesinde elektrikten de tasarruf edilir.

Anında Işık Kontrolü
Odanın parlaklık durumuna göre parlaklık otomatik olarak optimum düzeye ayarlanır, 
böylece elektrik maliyetlerinden tasarruf edilir. 7 parlaklık düzeyi arasında geçiş yapılabilir, Manuel ayarlama da desteklenir.

USB Güç Kaynağı ve Akıllı Sunum Desteği

Hızlı başlangıç ve Hızlı yeniden başlatma

USB Bağlantı Noktası yoluyla güç sağlanarak, HDMI Terminalini kullanan her türlü ekran yansıtma cihazı kolayca bağlanır. DC 5 V,2 A değerindeki USB bağlantı noktası, bu bağlantı noktasını kullanan Intel WiDi/Miracast? gibi ekran yansıtma cihazlarına güç sağlar.

* Intel, Amerika Birleşik Devletleri ve diğer ülkelerde
Intel Corporation şirketinin ticari markası veya tescilli ticari markasıdır.

* Miracast, Wi-Fi Alliance şirketinin tescilli ticari markasıdır.

 


XJ-F210WN Ağ işlevleri
 

Hızlı başlangıç ve Hızlı yeniden başlatma

Projektör ve bilgisayar/tablet arasında kablosuz bağlantı kurmak için kablosuz LAN işlevini kullanarak kablosuz projeksiyon olanağından yararlanabilirsiniz.


Bilgisayar ağı projeksiyon uygulamaları [ Network Connection ]

Projektör ünitesine kablosuz dongle takıldığında, Windows ®  veya Macintosh bilgisayar ile kablosuz iletişim (IEEE 802.11b/g/n) sağlanabilir. Dört adede kadar projektörle eş zamanlı projeksiyon (4 bölünmüş ekran görüntüsü) ve 8 bilgisayarla eş zamanlı bağlantı mümkündür.

* Uygulamalar CASIO web sitesinden indirilebilir.

 

AKILLI CIHAZ UYGULAMALARI [ C-ASSIST ]

google play       APP store

Akıllı cihaz uygulamaları sayesinde, görüntüler kablosuz olarak yansıtılabilir. Bu görüntüler; akıllı telefon veya tablette saklanan öğretim vb. amaçlı materyaller, web sitesi içerikleri veya dahili kamerayla çekilen fotoğraflar olabilir. Ayrıca giriş kaynakları arasında geçiş ve ses düzeyi ayarları uzaktan kumandayla yapılarak yüksek etkili sunumlara ve derslere katkı sağlanabilir.

* Android ve Google Play, Google Inc. şirketinin ticari markalarıdır.

* Apple, Apple Inc. şirketinin ticari markasıdır. App Store, Apple Inc. şirketine ait hizmet markasıdır.

Ortam oynatıcısı işlevi

Çeşitli dosya formatları oynatılabilir. Piyasada bulunan bir USB bellek cihazına veya projektörün dahili belleğine kaydedilmiş sunum materyalleri, bilgisayar olmadan yansıtılabilir.

Mükemmel maliyet performansı

[ DÖNÜŞTÜRÜLEBILIR DOSYA FORMATLARI ]

Sabit görüntüler:

JPEG / BMP / PNG / GIF / PDF

Filmler:

AVI (Motion JPEG / ADPCM)
MOV (H.264 / ADPCM&AAC / AAC)
MPEG-4 (H.264 / AAC)

USB gösterimi

Tek bir USB kablosuyla projektöre bağlanan bilgisayar üzerinden görüntü yansıtılabilir. Görüntü projeksiyonu dışında ses çıkışı da desteklenir.

LAN gösterimi

Tek bir LAN kablosuyla projektöre bağlanan bilgisayar üzerinden görsel ve işitsel materyaller yansıtılabilir.

Uzun ömür, yüksek dayanıklılık, düşük enerji tüketimi TSO'yu düşürmeye yardımcı *

Lazer ve LED Teknolojisi, yaklaşık 20.000 saatlik uzun ömürlü bir ışık kaynağına sahiptir. Toza karşı dayanıklı tasarımıyla, projektör parlaklığının toz kaynaklı bozulmalarını azaltmaya yardımcı olur, ayrıca Casio Projektörlerinin bakım gerekliliklerini azaltır. Casio, cıva buharlı lamba projektörlerine kıyasla, neredeyse hiç bakım gerektirmez.

* TSO (Toplam Sahip Olma Maliyeti): Hizmete alma, bakım, yönetim vb. için toplam maliyet

[ 5 YILLIK TOPLAM MALIYETIN KIYASLANMASI ]

Mükemmel maliyet performansı

*Günde 5 saat, yılda 200 gün kullanıldığında. Eco Modu "Eco 1" seçiliyken.

EKOLOJİ

Cıvasız

CASIO projektörler, en gelişmiş ışık kaynağı teknolojisine sahip Katı Hal Aydınlatma *  ışık kaynağı ile donatılmıştır. Günümüzde cıvanın kullanımı dünya çapında büyük oranda yasaklanmış olmasına rağmen, bu tehlikeli madde geleneksel projektör lambalarında ışık kaynağı olarak halen kullanılmaktadır. CASIO, çevreye karşı duyarlılığı nedeniyle ürünlerinde cıva kullanımını durdurmuştur. CASIO'nun orijinal enerji tasarrufu sağlayan tasarımının yanı sıra Katı Hal Aydınlatma ışık kaynağının kullanılması, CO 2 emisyonlarının azalmasına katkı sağlar.

* Katı Hal Aydınlatma ışık kaynaklarında; LED, lazer veya bu gibi diğer aydınlatma teknolojileri bulunur.

Toza dayanıklı yapı

ÇEŞITLI ORTAMLARDA KULLANIM IÇIN GERÇEKLEŞTIRILEN ZAHMETLI BAKIM IŞLEMLERINDE AZALMA.

Optik motor bloğuna toz girişinin engellenmesiyle projeksiyon parlaklığının bozulmasını en aza indirme. Filtre değişimi gibi günlük işler için harcanan zamanı ve çabayı minimum düzeye indirme. Bu özellik, projektörlerini tozlu ortamlarda kullanan veya tavana monte eden, bu sebeple de bakım için çok zaman harcayan kullanıcılara avantaj sağlar.

Toza karşı dayanıklı

Akıllı sunumları hayata geçirme Son Derece ölçeklenebilir arayüz

DC 5 V, 2 A değerindeki USB güç kaynağı sayesinde, ekran yansıtma cihazlarını kullanırken harici bir güç kaynağı olmadan bağlantı kurmak mümkündür. İki HDMI terminali, kurulu cihazlarda sorun çıkarmadan ek cihazların kolayca bağlanmasını sağlar. 16 W değerinde yüksek çıkışlı hoparlör de üniteye dahildir. Akıllı bir sunumla dinleyicilerin ilgisini çekmek için ihtiyacınız olan bütün araçlar elinizin altında.

Bütün Advanced modellerde 1,5X yakınlaştırma lensi ve 360° kurulum olanağı mevcuttur

Projektörün geniş açılı 1,5X yakınlaştırma lensi, kurulum için uygun konum aralığını genişletir. Bir diğer avantaj da son derece esnek görüntü projeksiyonunu destekleyerek projeksiyon olanaklarını artıran 360° sınırsız kurulum açısıdır. Dikey bir konumdan portre projeksiyonu veya zemin ya da tavana dikey projeksiyon, bu olanaklardan bazılarıdır. Sunum dışında, bildirim ve çeşitli tanıtım amaçları gibi çeşitli uygulamalarda da başarı sağlamak için benzersiz bir yarı iletken ışık kaynağının özelliklerinden yararlanılır.

Akıllı güç tasarrufu için Otomatik Parlaklık Kontrolü

Akıllı Işık Kontrolü işlevi, odadaki ışık düzeyini algılar ve projeksiyon parlaklığını otomatik olarak yedi seviyeden birine ayarlar. Manuel parlaklık ayarı için Hızlı Işık Kontrolü işlevi de bulunmaktadır. Bu işlev sayesinde daha da fazla güç tasarrufu sağlanabilir.

Arabirimler

1.USB terminali (Tip A) 
2.LAN terminali 
3.HDMI terminali 
4.Bilgisayar terminali 
5.USB terminali (Tip B) 
6.USB terminali (Micro-B) 
7.S-Video giriş terminali
8.Kontrol terminali (RS-232C) 
9.Video giriş terminali (RCA) 
10.Ses giriş terminali 
11.Ses giriş terminali (RCA) 
12.Ses çıkış terminali 
13.Mikrofon terminali

Diğer Özellikler
Stok KoduXJ F210WN
MarkaCasio
Stok DurumuStok Sorunuz

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.