Bill Counter Alfa-750 Hızlı Sorter Madeni Bozuk Para Sayma Makinesi

Geçici olarak temin edilememektedir. Temin edildiğinde

Bu ürünün yerine tercih edebileceğiniz ürünler

Alfa-750 Metal Aksamlı Hızlı Sorter Madeni Bozuk Para Sayma Makinesi

 

Bozuk paraları karışık halde aynı anda sayma, ayrıştırma ve detaylı detay vermegibi yerlerde mevcut. Kullanıcının tek yapması gereken bozuk paraları üst hazneye doldurmak ve başladığını basmaktır.  Alfa 750 desteleme ayarları, Genel ve standart adet / tutar rakamlarını verme gibi özellikler mevcut.    Madeni (Demir / Bozuk) para sayma makineleri için dünyanın ve ülkemizin en çok satılan para sayma makinesidir.   

   

 

 

 

 

 

Genel Özellikler:

 

 
 
 
Madeni paraları Sayma, ayrıştırma, Ayrı kutulama Özelliği Ayrı ziyaretinde  Genel Toplam tutarı ziyaretinde birim adet tutarını Ayrı, Ayrı gösterme Desteleme Ayarı arzu edilir, doğru desteleme Sayılan madeni paraların tutarını doğru hesaplar Sayım bitince otomatik olarak durma. 

Makineyi diğer makinelerden ayıran en önemli özellik ise bozuk paranın değirmenden ayrılıp savrulmaya başlandığı ünitedeki bölümde kullanılan çelik malzeme farkıdır. 

Para değirmenden aşağıya boşalıp sayım sensörlerine girdiği tablalar diğer makinelerde plastik bu makinede 1,5 mm saçtan imal edilmiştir. madeni paranın savrulduğu bölümde çelik bir kuşakla çevrilidir o nedenle yıpranmaz, pas tutmaz. Bu özellik sayesinde makine hızı biraz daha artırılmıştır. Bakımı kolay olan modelde sensörleri temiz tuttuğunuz sürece hem daha hızlı ve güvenilir sayım yapma imkanı bulacaksınız.

 
Teknik Özellikler:

Sayma Şekli: Karışık  

Ana Göz Kapasitesi: 350 - 1.000 Adet  

Sayma Hızı: 750 Adet / dakika  

Desteleme Özelliği: Var (0-999)  

Ekran: LCD  

Ayırma Gözü: 5 Adet  

Sahte Tespit Özelliği: Yok  

Ağırlık: 4 Kg 

Boyutlar (mm): 302 (W) x 278 (D) x 258 (H) 
Garanti: 24 Ay

Hız performans testi videolarınız izlemenizi öneririz.  

  

 

Diğer Özellikler
Stok KoduME-Alfa-750
MarkaBill Counter
Stok DurumuStok Sorunuz

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.