Marka Yok SFP 125 G15 SFP Fiber Alıcı-Verici Modu?lu?

  • » SFP Çift Yönlü 1.25Gb Alıcı-Verici Modül
  • » SM, Tekli Fiber 
  • » CWDM 1550nm, Fiber İletim Mesafesi: 20km 
Diğer Özellikler
Stok KoduSFP 125 G15
MarkaMarka Yok
Stok DurumuVar

Mavilim Elektronik Güv. Tek. Big. Sist. Tah.Tic. Ltd. Şti. 

 

YARDIM

HESABIM

  • Üyelik Bilgilerim
  • Adres Bilgilerim
  • Siparişlerim
  • Stok Alarm Listem
  • Alışveriş Listem
  • Fiyat Alarm Listem


 
 

 
  •  

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.