Epson Expression 12000XL A3 Fotoğraf Tarayıcı

Epson Expression 12000XL A3 Fotoğraf Tarayıcı
Epson Expression 12000XL A3 Fotoğraf Tarayıcı
Epson Expression 12000XL A3 Fotoğraf Tarayıcı
Epson Expression 12000XL A3 Fotoğraf Tarayıcı
Epson Expression 12000XL A3 Fotoğraf Tarayıcı
Görsel 1
Görsel 2
Görsel 3
Görsel 4
Görsel 5
Geçici olarak temin edilememektedir. Temin edildiğinde

Bu ürünün yerine tercih edebileceğiniz ürünler

Epson Expression 12000XL A3 Fotoğraf Tarayıcı

Hassas kullanıcı taleplerine göre planların, röntgenlerin ve film negatiflerinin keskin ve hatasız görüntü reprodüksiyonu için yüksek kaliteli A3 grafik tarayıcı.Hassas kullanıcı taleplerine göre planların, röntgenlerin ve film negatiflerinin keskin ve hatasız görüntü reprodüksiyonu için yüksek kaliteli A3 grafik tarayıcı.

Epson Expression 12000XL Pro, en zorlu grafik sanatları uygulamalarını gerçekleştirmek üzere tasarlanmış yüksek çözünürlüklü bir A3 tarayıcıdır. Epson Scan gelişmiş görüntüleme özellikleri, bir LED ışık kaynağı ve olağanüstü SilverFast Ai 8.8 görüntü işleme işlevlerini içeren bu grafik tarayıcı, mükemmel görüntü oluşturulmasını sağlar.

Keskin ve hatasız görüntü oluşturulması Expression 12000XL modelinin serisinin en iyisi tarama teknolojisi sayesinde kullanıcılar, A3 formatına kadar son derece üstün kaliteli görüntü reprodüksiyonu sağlayabilir. Kullanımı kolay Epson Scan, hem otomatik hem de profesyonel modlarda  çalışarak kullanıcıların tarama sonuçlarını optimum hale getirmesine olanak tanır.

Expression 12000XL modelinin 3.8 DMax ve 48 bit renkli optik yoğunluğu, gölgeli alanlarda bile en geniş renk aralığında tam olarak oluşturulması için keskin ve doğru tarama sağlar. Ek olarak, 2400 x 4800dpi yüksek çözünürlük ve ultra hassas Micro Step Drive teknolojisi, kullanıcıların en küçük ayrıntıları dahi sıra dışı bir netlikle yakalamasına olanak tanır.

Taramalarınızı netleştirin ve düzenleyin Kapsamlı bir yazılım ve görüntüleme teknolojisi paketi, Expression 12000XL\\'nin çok çeşitli işlevleri kolayca ve verimli bir şekilde gerçekleştirebilmesini sağlar. Epson Scan\\'de, toz taneciklerini önleme ve görüntülerdeki renk geçişlerinin yumuşatılması  için çizgi giderme gibi özellikler bulunur. SilverFast Ai 8.8\\'in görüntü işleme işlevleri,  mükemmel görüntü oluşturulmasına bir adım daha yaklaşmanıza yardım eder. Film negatifleri de dahil olmak üzere çok çeşitli öğeleri tarayın İsteğe bağı asetat birimi kullanıcıların, pozitif veya negatif filmler ve slaytlar gibi saydam materyallerde profesyonel sonuçlar elde ederek tarama yapmasına olanak tanır.

 

 
 

Expression 12000XL

Epson Expression 12000XL Pro, en zorlu grafik sanatları uygulamalarını gerçekleştirmek üzere tasarlanmış yüksek çözünürlüklü bir A3 tarayıcıdır. Epson Scan gelişmiş görüntüleme özellikleri, bir LED ışık kaynağı ve olağanüstü SilverFast Ai 8.8 görüntü işleme işlevlerini içeren bu grafik tarayıcı, mükemmel görüntü oluşturulmasını sağlar.

Keskin ve hatasız görüntü oluşturulması

Expression 12000XL modelinin serisinin en iyisi tarama teknolojisi sayesinde kullanıcılar, A3 formatına kadar son derece üstün kaliteli görüntü reprodüksiyonu sağlayabilir. Kullanımı kolay Epson Scan, hem otomatik hem de profesyonel modlarda çalışarak kullanıcıların tarama sonuçlarını optimum hale getirmesine olanak tanır.

Expression 12000XL modelinin 3.8 DMax ve 48 bit renkli optik yoğunluğu, gölgeli alanlarda bile en geniş renk aralığında tam olarak oluşturulması için keskin ve doğru tarama sağlar. Ek olarak, 2400 x 4800dpi yüksek çözünürlük ve ultra hassas Micro Step Drive teknolojisi, kullanıcıların en küçük ayrıntıları dahi sıra dışı bir netlikle yakalamasına olanak tanır.

Taramalarınızı netleştirin ve düzenleyin

Kapsamlı bir yazılım ve görüntüleme teknolojisi paketi, Expression 12000XL\\'nin çok çeşitli işlevleri kolayca ve verimli bir şekilde gerçekleştirebilmesini sağlar. Epson Scan\\'de, toz taneciklerini önleme ve görüntülerdeki renk geçişlerinin yumuşatılması için çizgi giderme gibi özellikler bulunur. SilverFast Ai 8.8\\'in görüntü işleme işlevleri, mükemmel görüntü oluşturulmasına bir adım daha yaklaşmanıza yardım eder.

Film negatifleri de dahil olmak üzere çok çeşitli öğeleri tarayın

İsteğe bağı asetat birimi kullanıcıların, pozitif veya negatif filmler ve slaytlar gibi saydam materyallerde profesyonel sonuçlar elde ederek tarama yapmasına olanak tanır.

Temel Özellikler

 • A3 grafik tarayıcı: A3 formatına kadar profesyonel sonuçlar
 • Daha üstün kalite: 2,400 x 4,800dpi çözünürlük
 • Yüksek hassasiyetli: Micro Step Drive teknolojisi
 • Güçlü yazılım: Silverfast Ai 8.8
 • İsteğe bağlı TPU: Film ve slaytlar için asetat birimi

 

 

Diğer Özellikler
Stok KoduME-12000XL A3
MarkaEpson
Stok DurumuStok Sorunuz

Mavilim Elektronik Güv. Tek. Big. Sist. Tah.Tic. Ltd. Şti. 

 

YARDIM

HESABIM

 • Üyelik Bilgilerim
 • Adres Bilgilerim
 • Siparişlerim
 • Stok Alarm Listem
 • Alışveriş Listem
 • Fiyat Alarm Listem


 
 

 
 •  

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.