• Tüm Kategoriler
    • Dahua PFS4220-16T PFS4220-16T

      Dahua PFS4220-16T PFS4220-16T
      Görsel 1
      Geçici olarak temin edilememektedir. Temin edildiğinde

      Bu ürünün yerine tercih edebileceğiniz ürünler

      66,53 USD + KDV
      63,50 USD + KDV
      557,51 TL
      %4,5
      394,42 USD + KDV
      376,49 USD + KDV
      3.305,28 TL
      %4,5
      93,98 USD + KDV
      89,71 USD + KDV
      787,61 TL
      %4,5
      ModelDahua DH-PFS4220-16T Teknik Özellikleri
      Ethernet Port2*1000 Base-X (SFP)2*10/100/1000 Base-T16*10/100 Base-T
      Anahtar Kapasitesi24.8G
      Paket İletim Oranı8.33Gpps
      Paket Tampon Bellek8Mb
      MAC Tablosu Boyutu16K
      Değişim ModuDepolama & İletme
      Nem Oranı0% -95%
      Güç KaynağıAC 100 ~ 240V
      Güç Tüketimi≤30W
      Yıldırımdan KorunmaOrtak Mod 2KVDiferansiyel Mod 1KV
      Çalışma Koşulları-10 ℃ ~ 55 ℃
      Net Ağırlık2.9kg
      Boyutlar442mm x 263mm x 44.5mm
      Aksesuarlar
      PFT39501.25G 850nm, 500m, LC, Çok modlu
      PFT39601.25G 1310 / 1550nm, 20km, LC, Tek modlu
      PFT39701.25G 1550 / 1310nm, 20km, LC, Tek modlu
      Servis Özellikleri
      SistemKullanıcı adı / şifre: admin / admin
      IP Adresi: 192.168.1.200/24
      VLANPort tabanlı VLAN
      802.1Q Standart VLAN
      GenişlemeSTP
      RSTP
      Port ToplamaBağlantı toplama
      MirrorBirden çok port mirroring mevcut
      Akış KontrolüYarı basınçlı tip kontrollü yarı dubleks mevcut
      PAUSE çerçeve dayalı tam dubleks mevcut
      MulticastIGMP Snooping
      Güvenlik ÖzellikleriDonanım IP + MAC port'a dayalı bağlamayı destekler
      IEEE802.1x port kimlik doğrulaması mevcut
      Sistem BakımıYapılandırma dosyası yükleme / indirme mevcut
      Güncellenmiş paket yükleme mevcut
      Sistemi günlükleri mevcut
      Netwok YönetimiWEB (http ve https protokolü)
       
      Diğer Özellikler
      Stok KoduPFS4220-16T
      MarkaDahua
      Stok DurumuStok Sorunuz

      Mavilim Elektronik Güv. Tek. Big. Sist. Tah.Tic. Ltd. Şti. 


      SOSYAL MEDYA'DA BİZİ TAKİP EDİN

          
       
      KATEGORİLER OEM ÜRÜNLER SİPARİŞLER KARGO SÜRECİ İADE DEĞİŞİM  
      Bilgisayar Anakart Garanti Süresi Kargo Teslimatı Satış Sözleşmesi
      Notebook Ram (Bellek) Banka Hesap No Siparişim Gelmedi Yetkili Servisler
      Gaming Laptop Ekran Kartı Sipariş Takibi Hasarlı Teslimat İade Koşulları
      Toplama PC İşlemciler Kargo Teslimatı Arıza Kayıt İletişim
       
       
      aliexpressnew
      amazon
      gittigidiyor
      hepsiburada
      hepsiburada
      Trendyol

      PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.